Philips Sonicare for Kids HX6352/42 dětský sonický zubní kartáček

Dentální hygiena

Skladem na e-shopu

1299 ušetříte 251 Kč

Původní cena 1550 Kč, sleva 16%

O produktu

Více informací k promo akci Záruka 90 dní vrácení peněz naleznete v záložce Příbalový leták.

Učte své děti správnému čištění zoubků již od raného věku. Pomůžete jim předejít pozdějším nepříjemným návštěvám zubního lékaře a bolestem, které s sebou zubní kaz přináší. Pomocí dětského sonického elektrického kartáčku od společnosti Philips se děti budou učit ústní hygieně interaktivní a zábavnou formou. Kartáček můžete přes Bluetooth připojit ke svému chytrému telefonu, kam si stáhnete aplikaci Philips Sonicare For Kids. Aplikace si automaticky synchronizuje data z kartáčku, odmění děti za úspěšné čištění a motivuje je k pravidelné a důkladné péči.

Motivátor Sparkly

V aplikaci děti provází postavička Sparklyho. Kdykoliv si vaše ratolesti zoubky správně vyčistí, Sparkly je odmění odemknutím dalšího příslušenství, možnosti upravení vzhledu nebo získáním zdravého jídla pro tuto postavičku. I v případě, že aplikaci nepoužíváte, můžete sledovat dobu čištění díky funkci Quadpacer a časovači KidTimer. K ještě lepší motivaci můžete využít také zábavné samolepky, které jsou přímo součástí balení. Děti si mají možnost vybrat z osmi různých obrázků, aby se na příští setkání s kartáčkem vždy těšily.

Efektivní, leč bezpečné čištění

Elektrický kartáček se sonickou technologií nabízí dynamický čisticí účinek, díky kterému se dokáže dostat i do hůře přístupných mezizubních prostor, odstraňuje zbytky jídel, plak a pomáhá předcházet vzniku zubního kazu. K ochraně citlivých rostoucích zubů dětí poslouží jemná pogumovaná kartáčová hlavice. Speciální design rukojeti umožní snadný a pevný úchop nejen dětem, ale i rodičům.

Hlavní vlastnosti:

  • Bluetooth technologie pro propojení kartáčku s aplikací v telefonu
  • 8 nálepek umožní přizpůsobit si vzhled kartáčku
  • 2 režimy čištění
  • až 62 000 pohybů za minutu
  • časovač KidTimer a Quadpacer
  • Výdrž až 3 týdny s indikátorem slabé baterie
  • osvětlený displej

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.