Dentální hygiena

SENCOR SOI 2201RS ústní sprcha

Značka: SENCOR

Špičková ústní sprcha SENCOR SOI 2201RS vyniká 4 výměnnými hlavicemi, velkou nádržkou, možností výběru z 10 stupňů tlaku vody, časovačem a komfortním, ergonomickým designem.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: SENCOR SOI 2201RS ústní sprcha

50126579

Úvod

Důsledná péče o zuby a ústní dutinu se vyplácí – z kontroly u zubaře je pak krátká společenská návštěva a žádný den ani jídlo vám nezkazí nepříjemná bolest. Standardní ani elektrické zubní kartáčky se nemají jak dostat do mezizubních prostor, aby je vyčistily opravdu důkladně. Alternativou ke speciálním mezizubním kartáčkům, která vám s precizním vyčištěním pomůže, je moderní ústní sprcha Sencor SOI 2201RS. Pravidelným používáním sprchy budete z mezizubních prostor odstraňovat zbytky jídla, plak a bakterie, což je předpokladem pro prevenci parodontózy, tvorby zubního kamene a zubního kazu, ale také zápachu z úst.

Vysoce účinné čištění

Zuby a dásně intenzivně opláchne proud vody s až 1 400 pulzy za minutu. Tlak vody regulujete v deseti stupních, aby sprchu mohli bez problémů používat začátečníci i zkušení uživatelé, přičemž maximálně může tlak dosáhnout až 758 kPa (7,58 baru). Časovač s technologií Quadpacer hlídá správnou celkovou dobu čištění (2 minuty) i to, abyste se jednotlivým kvadrantům úst věnovali stejně pečlivě.

Komfort ve všech ohledech

Sencor si dal záležet na tom, aby bylo používání sprchy maximální pohodlné. Rukojeť je ergonomická, vhodná do velké i malé ruky, a hlavice otočná o 360°, abyste jí snadno dosáhli, kamkoli potřebujete. Celé tělo sprchy je kompaktní, aby se jím dobře manipulovalo, ale nádržka na vodu je naopak jedna z největších na trhu – díky objemu 600 ml ji nebudete muset neustále doplňovat, a to ani v případě, že sprchu bude používat více uživatelů.


SENCOR SOI 2201RS ústní sprcha5

Nadstandardně bohaté balení

Sencor ke sprše přibalil opravdu nadstandardní množství nástavců, které navíc můžete barevně označit, abyste si je poznali, pokud sprchu hodláte používat ve více lidech. Rovnou v krabičce najdete:

  • standardní nástavec na běžné denní čištění
  • ortodontický nástavec na fixní rovnátka, zubní náhrady a těžko přístupná místa
  • nástavec na čištění jazyka, který eliminuje zápach z úst a čistí jazyk i tváře
  • nástavec na čištění prohlubní vhodný na obtížně přístupná nebo citlivá místa

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.