Péče o dítě

Suavinex Booo První láhev s oušky 4m+ 150 ml 1 ks růžová

Značka: SUAVINEX
Produktová řada: Booo

Ergonomická lahvička s dvěma uchy a netekoucím pítkem, které připravuje miminko na přechod z kojenecké láhve na pití z hrnečku. Neobsahuje BPA.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Suavinex Booo První láhev s oušky 4m+ 150 ml 1 ks růžová

50117821

Úvod

Ergonomická lahvička s dvěma uchy pro děti od 4 měsíců. Savička je nahrazena měkkým pítkem, které připravuje miminko na přechod z kojenecké láhve na pití z hrnečku. Netekoucí pítko je vyrobené z bezpečného silikonu. Suavinex První láhev s oušky je součástí třífázového evolučního systému krmení, který umožňuje dítěti nenásilný pokrok na jeho cestě k samostatnému krmení. Růžové provedení pro holčičky.

Hlavní vlastnosti:

  • ergonomický tvar láhve
  • dvě ucha pro snadné držení
  • netekoucí pítko
  • objem 150 ml
  • neobsahuje BPA


Složení

Materiál savičky: silikon. Vyrobeno v rámci EU. Neobsahuje BPA. Klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

 


Použití

  • Před každým použitím pečlivě umyjte zvlášť savičku i láhev s příslušenstvím a sterilizujte jej. K čištění láhve použijte teplou vodu a mýdlo nebo ji myjte v myčce nádobí. Nepoužívejte dezinfekční prostředky s obsahem alkoholu, agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla a antibakteriální čističe.
  • Myjte v myčce nádobí pouze ve vrchním koši a při teplotě nepřesahující 60°C. Potravinářská barviva mohou některé komponenty obarvit. Po každém použití propláchněte velkým množstvím vody.
  • Použití v mikrovlnné troubě: při ohřevu láhev musí být alespoň do poloviny naplněna tekutinou nebo jídlem. Mikrovlnnému ohřevu věnujte zvýšenou pozornost. Ohřátou tekutinu vždy promíchejte, aby se zajistilo rovnoměrné rozložení tepla a před podáváním teplotu zkontrolujte.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek používat vždy pod dohledem dospělé osoby. Nepřetržité a dlouhodobé sání tekutin může způsobit zubní kaz. Před každým použitím savičku zkontrolujte a natáhněte všemi směry. Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození nebo změknutí. Pokud se součásti nepoužívají, odstraňte je z dosahu dítěte. Před krmením vždy zkontrolujte teplotu potravy.


O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.