Suavinex

  (154)

Suavinex je španělská firma vyrábějící kojenecké pomůcky. Vývoj šidítek a saviček probíhá ve spolupráci se Španělským sdružením dětského zubařství, který stojí za správným vývojem zubů a dásní. Vyzkoušejte kvalitní lahvičky s jednoduchým minimalistickým designem, které se budou hodit do vaší výbavičky pro miminko. 

Seřadit podle

Pro snadné kojení

Připravte se na období kojení pomocí kvalitního příslušenství, mezi které patří odsávačka mateřského mléka, absorbční vložky do podprsenky, nebo hojivé náplasti na bradavky. Odškrtejte si co nejdřív svůj předporodní seznam a v klidu vyčkávejte příchod miminka. 

Základní dětská výbavička

Co se týče kosmetiky pro novorozence, doporučujeme koupit šetrný mycí gel a krém na opruzeniny. Vhodným pomocníkem při koupání je také teploměr do vany pro pohodovou koupel s optimální teplotou. Má zaoblené tvary kvůli bezpečnosti a roztomilý design. Spolehlivě a bezpečně ostříháte malé nehtíky se zaoblenými nůžkami v originálním provedení. Aby se vašemu dítěti co nejlépe a nerušeně spalo, pořiďte si zvlhčovač vzduchu k vytvoření ideální vlhkosti v místnosti a komfortního prostředí pro dýchací cesty. Hledáte dárek pro své blízké? Všem novopečeným rodičům udělá radost novorozenecký set, ve kterém naleznou veškeré nezbytnosti do začátku.

Antikolikové kojenecké lahvičky

Lahvičky Suavinex mají antikolikovou funkci a pohodlně se drží i v malé ručičce díky svému ergonomickému tvaru. Můžete volit z různých rychlostí průtoku od slabého přes střední po silný podle věku dítěte. K učení prvního samostatného pití se nejlépe hodí netekoucí hrnek, jehož savička zabraňuje odkapávání nápoje. Snadné uchopení zajišťují prostorná ouška.

Dudlík s klipem 

Dudlík je mnohdy nepostradatelnou pomůckou každého rodiče. Abyste uklidnili a zachránili situaci, je dobré mít jej stále při ruce. K tomu slouží praktický a designový klip na dudlík, který slouží i jako stylový doplněk dětského oblečení nebo kočárku. Ke sterilizaci dudlíků využijte sterilizátor.