SVR Topialyse Baume en Spray relipidační obnovující péče 200 ml

Kosmetika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Bojujte s náhlými pocity svědivosti a podráždění pomocí relipidační obnovující péče ve spreji, která přináší rychlé zklidnění a úlevu. Relipidační obnovující péče ve spreji trvale zmírňuje projevy suché a atopické pokožky. Minimalistické složení pro optimální toleranci i tou nejcitlivější pokožkou. Usnadňuje každodenní aplikaci, šetří čas a přináší 48 hodinovou úlevu.

Výsledek:

  • zajišťuje rychlé zklidnění a úlevu pokožky
  • zmírňuje projevy suché a atopické pokožky
  • bojuje proti svědivosti a podráždění pokožky

Složení

Základem produktů francouzské značky SVR je vysoký obsah koncentrovaných aktivních látek. Všechny produkty této značky jsou však zároveň velmi šetrné.

Použití

Po umytí pokožky aplikujte na celý obličej a/nebo tělo. Aplikujte sprej ve vzdálenosti 15 cm od pokožky, věnujte pozornost zejména velmi suchým a podrážděným oblastem. Vhodné k použití při náhlých pocitech závažného svědění, podráždění a suchosti. Při použití na obličej, nejprve sprej aplikujte do dlaní a pak rozetřete.

O značce

Kosmetickou značku SVR založil již před šedesáti lety manželský pár z Francie. Základem všech produktů této značky je vysoký obsah koncentrovaných aktivních látek. Zároveň jsou však produkty velmi šetrné k pokožce. Díky složení produktů a dlouholeté tradici se značka SVR řadí mezi přední dermo-kosmetické značky světa.

Kategorie produktu