SVR Topialyse Gel Lavant mycí gel 400 ml

Kosmetika

Značka: SVR
Jemně a šetrně čistí pokožku celého těla a zároveň ji chrání. Vhodné pro suchou a citlivou pokožku celé rodiny. Neobsahuje mýdlo.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50114169

Pečujte o Vaši pokožku pomocí jemného ochranného mycího gelu bez obsahu mýdla, který pokožku jemně čistí a zároveň ji chrání. Vhodné pro suchou a citlivou pokožku celé rodiny. Respektuje hydrolipidní film pokožky a pomáhá snížit pocity nepříjemného pnutí a nepohodlí. Ponechává pokožku dlouhodobě hebkou a jemnou. Jeho jemné složení bez obsahu mýdla má fyziologické pH. Je obohaceno omega 3, 6 a 9 pro zklidnění pokožky s dlouhotrvajícím efektem.

Výsledek:

  • jemně a šetrně čistí pokožku
  • zajišťuje ochranu pokožky celého těla
  • zaručeně zklidňuje pokožku
  • dodává pokožce hebkost a jemnost
  • snižuje pocit nepříjemného pnutí

Složení

Základem produktů francouzské značky SVR je vysoký obsah koncentrovaných aktivních látek. Všechny produkty této značky jsou však zároveň velmi šetrné.

Použití

Používejte denně na obličej a tělo. Aplikujte na vlhkou pokožku, vytvořte jemnou pěnu a poté opláchněte.

O značce

Kosmetickou značku SVR založil již před šedesáti lety manželský pár z Francie. Základem všech produktů této značky je vysoký obsah koncentrovaných aktivních látek. Zároveň jsou však produkty velmi šetrné k pokožce. Díky složení produktů a dlouholeté tradici se značka SVR řadí mezi přední dermo-kosmetické značky světa.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.