Hygienická pomůcka

T-tomi Odličovací tampony peeling sada na týden 7 ks + prací sáček

Značka: T-TOMI
  • Tamponky, které jsou z jedné strany tvořeny z vysokogramážního bambusového froté (peeling pleti) a z druhé strany z jemného bavlněného úpletu (dočištění pleti).
245

O produktu: T-tomi Odličovací tampony peeling sada na týden 7 ks + prací sáček

50121135

Úvod

T-TOMI odličovací tampony jsou z jedné strany tvořeny z vysokogramážního bambusového froté, které plní úlohu jemného peelingu a z druhé strany z jemného bavlněného úpletu, který Vaši pleť šetrně dočistí. Tamponky jsou zero waste, tudíž nevytváří žádný zbytečný odpad, a jsou tak šetrné k životnímu prostředí. Peelingová sada obsahuje 7 tamponků + prací sáček, který je ideální na cesty pro snadné skladování použitých tamponků nebo pro praní v pračce. Náhodný výběr vzorů v balení.

Hlavní vlastnosti:

  • 1. strana 60 % bambusová viskóza + 40 % BIO bavlna
  • 2. strana 100 % bavlna
  • 7 kusů tamponků + prací sáček
  • průměr tamponku – 8 cm
  • pratelné a znovupoužitelné

Použití

Používejte stejně jako jednorázové tamponky. Jednoduše na suchý, nebo lehce navlhčený tampon naneste jakýkoliv odličovací prostředek (micelární vodu, odličovací mléko nebo tonikum) a jemně odstraňte nečistoty z obličeje, krku a dekoltu. Tamponky perte na 60 °C.


Upozornění

Při praní nepoužívejte aviváž. Snižuje savost materiálu. Produkty T-TOMI splňují požadavky stanovené vyhláškou MZ SR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.