Ostatní

Tangle teezer Compact Styler Black Sparkle kartáč na vlasy 1 ks

Kompaktní kartáč Tangle teezer Compact Styler vlasy nejen rozčesává, ale také jim dodává lesk a objem. Ideální do každé kabelky. Odolnost zaručí ochranné pouzdro.

Sleva 20 % při koupi 2 ks Při nákupu minimálně 2 ks označených produktů značky Tangle Teezer získáte slevu 20 %. Akce platí do 14. 12. 2023, nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Tangle teezer Compact Styler Black Sparkle kartáč na vlasy 1 ks

50127101

Úvod

Mějte vždy po ruce kompaktní kartáč, který vlasy nejen rozčeše, ale zároveň jim také dodá zářivý lesk a požadovaný objem – dokonce i v malé kabelce. Kartáč se výborně hodí pro klasické rozčesávání, ale také tupírování. Disponuje jedinečnou technologií dvojitých štětin. Dlouhé poslouží k důkladnému a hebkému rozčesání zamotaných pramínků, kratší jsou určené k vyhlazení vlasové kutikuly, tedy povrchu vlasu, což zajistí přirozeně zdravější a zářivější lesk vlasů.

Jedinečný design

Součástí balení je kromě samotného kartáče také ochranné pouzdro, jež zaručí jeho dlouhodobě bezchybnou funkčnost. Štětiny jsou při přenášení nebo kdykoliv v době nepoužívání chráněné, aby nedošlo k jejich poničení či polámání. Kartáč vám navíc pomůže ukázat světu své skutečné já. Jeho jedinečný design kombinuje dívčí hravost i svůdnou eleganci, abyste si i při rozčesávání vlasů připadali jako slavné hvězdy.

Hlavní vlastnosti:

  • profesionální kompaktní kartáč
  • rozčeše vlasy a dodá jim objem a lesk
  • praktická velikost s ochranným pouzdrem se hodí do každé kabelky 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.