Zdravotnické prostředky

Veroval Digitální tonometr pažní Dr.Max + adaptér zdarma

Značka: VEROVAL
5.0

Pažní tlakoměr Veroval® - výhodné balení s adaptérem. Pažní tlakoměr změří přesné hodnoty systolického i diastolického krevního tlaku a tepové frekvence. Navíc odhalí i případné srdeční arytmie.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Veroval Digitální tonometr pažní Dr.Max + adaptér zdarma

50106277

Úvod

Pažní tlakoměr Veroval® je zlatou střední cestou mezi tlakoměry HARTMANN. Je plně automatický, takže s ním snadno a rychle změříte hodnoty systolického (SYS) a diastolického tlaku (DIA) a navíc vám pomůže odhalit i případnou srdeční arytmii (nepravidelný srdeční tep). Ukládá zvlášť měření pro 2 osoby, které můžete dál analyzovat nebo sdílet s lékařem pomocí bezplatné aplikace Veroval medi.connect. Díky technologii Comfort Air se manžeta pro měření na paži nafoukne tak, aby měření bylo přesné a pohodlné zároveň. O správném nasazení manžety vás informuje velká ikona na displeji. Tlakoměr si můžete uložit do praktického látkového obalu, který je součástí balení. Spolehněte se na Pažní tlakoměr Veroval® s nadstandardní 5letou zárukou.

Spolehlivé měření pro 2 osoby 

Pažní tlakoměr Veroval® mohou nezávisle používat 2 různí uživatelé. Kapacita paměti pojme až 100 výsledků měření pro každého z vás. Navíc vám automaticky počítá průměr naměřených hodnot za posledních 7 dní (z ranních a večerních měření), což doporučují pro vyhodnocování hodnot krevního tlaku i lékaři. Při vyhodnocení měření vám pomůže barevný indikátor, který najdete na levé straně přístroje a který zobrazuje jednotlivé zóny naměřeného tlaku – např. nebezpečnou hypertenzi I., II., III. stupně.

1

S chytrou manžetou Secure fit neuděláte při měření tlaku chybu

Manžetu Secure fit, kterou najdete v balení s pažním tlakoměrem Veroval®, lze velmi snadno nasadit. Ergonomický tvar přitom zároveň zabraňuje přetáčení manžety do stran a automaticky nechává prostor 2 cm od loketní jamky. Pak už jen stačí stisknout tlačítko měření a sledovat ikony na displeji. Nejdůležitější je ikona indikátoru správného nasazení manžety. Poté se ke slovu dostává technologie Comfort Air, která už na začátku měření odhadne přibližnou hodnotu vašeho systolického tlaku, a podle něj natlakuje manžetu jen na nezbytně nutnou úroveň, aby vás zbytečně netlačila a nezpůsobovala nepříjemné pocity při měření.

Hlavní vlastnosti:

  • plně automatický tlakoměr, se kterým můžete začít měřit ihned po vybalení
  • snadno se ovládá pomocí velkých tlačítek, výsledek rychle odečtete díky extra velkému LCD displeji s přehlednými ikonami a barevnému indikátoru hodnot tlaku
  • vždy víte, zda je manžeta správně nasazená díky ikoně na displeji
  • tlakoměr ukládá zvlášť výsledky měření pro 2 osoby, paměť pojme 100 měření pro každého
  • propojte svůj tlakoměr s aplikací Veroval medi.connect a veďte si statistiky nebo výsledky měření sdílejte s lékařem

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.