Vichy Dercos Šampon proti lupům na normální až mastné vlasy 390 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

379

Cena za 100 ml: 97 Kč

O produktu

Pro krásné vlasy bez lupů je určen šampon Vichy Dercos Anti Dandruff. Přípravek má dvojí účinek – jednak lupy odstraňuje a redukuje svědění vlasové pokožky, ale také účinně brání opětovnému výskytu lupů, a to až po dobu šesti týdnů od skončení používání. Obsahuje aktivní látky Selenium a Cohesyl a výsledky jsou viditelné již po první aplikaci. Formule s nižším obsahem silikonů pro mastné a jemnější vlasy. Vlasy jsou po umytí hebké, poddajné a lesklé. Šampon je vhodný pro muže i ženy.

Výsledek:

  • redukuje výskyt lupů u normálních až mastných vlasů
  • eliminuje svědění vlasové pokožky
  • antirecidivní účinek až po dobu šesti týdnů

Složení

Šampon obsahuje přírodní aktivní látku Selenium DS, která účinně bojuje proti lupům a napomáhá k prevenci proti jejich opětovnému tvoření. Látka Cohesyl slouží ke zpevnění buněčné vlasové struktury, aby pokožka byla pevná a zdravá a lupy se nezačaly znovu objevovat. Po skončení používání šamponu výsledky přetrvávají až po dobu šesti týdnů.

Použití

V dostatečném množství naneste šampon na pokožku hlavy a vmasírujte do vlasů, aby vznikla jemná pěna. Nechte asi 3 minuty působit. Poté důkladně opláchněte čistou vodou. Svěží a lehká textura se snadno smývá. Používejte 2-3x týdně.

Upozornění

Vyhněte se kontaktu s očima. V případě vniknutí šamponu do očí, ihned vypláchněte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.