Šampony na mastné vlasy

  (57)
Seřadit podle
Šampony na mastné vlasy

Šampony na mastné vlasy

Co na extrémně mastné vlasy?

Ve většině případů může za rychle se mastící vlasy stres, hormonální změny, nadměrné pocení (v létě, při sportu) nebo nošení čepice. Šampon na mastné vlasy pomůže redukovat jejich maštění a zanechá je krásně lehké a nadýchané. Pár věcí však můžete pro své vlasy udělat i v běžném životě. V horkých dnech si sepněte vlasy do lehce utáhnutého drdolu, zabráníte tak kontaktu kadeří s pokožkou, a tedy jejich zbytečnému maštění. Pro majitele ofin platí sepnout i ofinu.

Mastným a zplihlým vlasům můžete dodat život pomocí suchého šamponu, který se jako záchrana nebo podpora objemu hodí při ranní úpravě vlasů. Z profesionálních šamponů vždy vyhledávejte ty hloubkově čisticí, jenž zklidní pokožku hlavy a zároveň pomohou regulovat tvorbu mazotoku. Poohlédněte se třeba po produktech Vichy. Velmi oblíbený je také šampon značky Elseve na mastné vlasy. Hloubkově čistí, hydratuje a dodává vlasům objem a přirozený lesk.

Přírodní a profesionální péče pro mastné vlasy

Pokud hledáte přírodní produkt, vyzkoušejte šampon značkyErboristica nebo produkt firmy Helan. Objevte také šampon na mastné vlasy s panthenolem od Dr. Müller. Ten dokonale zklidňuje pokožku hlavy a navrací jí přirozenou hydrataci a svěžest. Na eshopu Dr. Max najdete šampony různých značek (Alpecin, Ecowell, Klorane s výtažkem z kopřivy nebo Venira), které zatočí s mastnými vlasy a podpoří vás v cestě za neodolatelnou hřívou.