Terezia Višeň v medu 250 g

Potraviny a nápoje

Značka: TEREZIA
Do pastovaného medu je přidán višňový koncentrát a arónie, která obsahuje vysoké množství antioxidantů, flavonoidů a vitaminů.
*Sleva 100 Kč při nákupu doplňků stravy značky Terezia a Rakytníček v minimální hodnotě 499 Kč. *Při nákupu doplňků stravy značky Terezia a Rakytníček v minimální hodnotě 499 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce platí do 30. 11. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50091384

Med je čistý přírodní produkt a odpovídá zdravé výživě. Náš med pochází z jedné z největších včelařských farem v ČR, která prodává med pouze od českých včel. Výroba medu je pod stálým veterinárním dozorem a odpovídá normám EU.

Pastovaný med je klasický květový med, ze kterého se pomocí řízené krystalizace stane med pastovaný. Během procesu krystalizace se hrubé krystaly v medu mechanicky rozruší a tím vznikne hladká pastovitá konzistence. Pastovaný med se nesmí skladovat v teple a nesmí přijít do styku se slunečním zářením. Vlivem tepla by se z pastovaného medu stal opět tekutý med. 

Do pastovaného medu je přidán višňový koncentrát a arónie, která obsahuje vysoké množství antioxidantů, flavonoidů a vitaminů.

Složení:

med květový pastovaný 93%, višňový koncentrát 6%, jeřáb černý (Aronia melanocarpa) koncentrát 1%


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.