Terezia

Řadit
Filtry výpisu
Terezia B15 MEMORY 60 kapslí

60 kapslí

Doplněk stravy

B15 MEMORY obsahuje zdraví prospěšnou houbu Hericium erinaceus a čtyři rostliny (ginkgo biloba, kurkuma dlouhá, rozchodnice růžová a bakopa drobnolistá).

Terezia BIO Reishi 60 kapslí

60 kapslí

Doplněk stravy

Houba reishi díky pestrému obsahu cenných látek pro lidský organizmus patří mezi nejvzácnější zdraví prospěšné houby.

Terezia Klouby fit 60 kapslí

60 kapslí

Doplněk stravy

KLOUBY FIT 60 kapslí je produkt vhodný pro seniory, aktivní sportovce a všechny, kteří si chtějí udržet zdravé kosti a klouby.

Terezia Gluregul 60 kapslí

60 kapslí

Doplněk stravy

Gluregul je unikátní kombinací houby a rostlin. Chebule srdčitá, zázvor lékařský a jalovec přispívají k udržení normální hladiny cukru v krvi.

Terezia Žíly & Cévy 60 kapslí

60 kapslí

Doplněk stravy

Kapsle s obsahem 8 bylinných extraktů (pohanka, truskavec, řebříček, jetel, tužebník, hloh, šípek, temnoplodec), které příznivě působí na žíly a cévy.

Houby jsou přírodním zdrojem mnoha důležitých vitamínů, minerálů a dalších nutričních látek, které lidské tělo ke správnému fungování potřebuje. Značka TEREZIA si je jejich účinků na lidský organismus vědoma. Vytváří produkty zpracováním celých hub, nejen extraktů.

Doplňky stravy TEREZIA vaše tělo potěší čistými a zdravými látkami, které mu prospívají. Ve výrobcích najdete složení kombinující hlívu ústřičnou, korálovce ježatého, houževnatce jedlého, hnojník obecný a lesklokorku lesklou.

Houby však nejsou základem všech doplňků stravy, které pro vás TEREZIA vyrábí. Na výběr máte také celou řadu produktů z léčivých rostlin, jakými jsou například rakytník řešetlákový, šípek, černý bez nebo meruňky. Široké portfolio společnosti zahrnuje také dietetické veterinární přípravky či přírodní kosmetiku pečující o jemnou a citlivou pokožku vašeho obličeje.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování.