VTECH VM5261 Dětská video chůvička s pozorovacím úhlem 270°

Elektronika

Značka: VTECH
Luxusní chůvička k vám přenese zvuk i obraz z dětského pokoje, a to na 5" barevný displej. Umožňuje obousměrnou komunikaci, měří teplotu a nahrává i ve tmě.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
4 390

O produktu

50113845

Se svým miminkem nemůžete fyzicky být 24 hodin denně, dnešní chytré technologie vám ale umožňují, abyste o něm měli vždy přehled. Luxusní dětská chůvička VTech VM5261 vám spolehlivě zobrazí dění z dětského pokojíčku na velké úhlopříčce.

5" barevný displej na rodičovské jednotce

Dětská jednotka nabízí kameru se širokým pozorovacím úhlem 170°, takže vašemu zraku nic neunikne. Nahrává samozřejmě i v noci – automaticky se přepne do infračerveného nočního režimu. Dítěti můžete na dálku pustit některou z 5 ukolébavek nebo 4 přírodních zvuků. Jednotka obsahuje senzor, který měří teplotu v místnosti, a její mikrofon je vysoce citlivý, takže pláč nebo volání rozhodně nepřeslechnete.

Rodičovská jednotka, tedy ta, kterou budete mít při sobě, nabízí velký barevný LCD displej s úhlopříčkou 5" a rozlišením 480×272 pixelů (WGVGA). Můžete na něm ovládat 2× zoom u kamery na dětské jednotce, a protože rodičovská jednotka obsahuje mikrofon a dětská reproduktor, tak můžete děťátko na dálku uklidnit svým hlasem. O napájení se stará 950mAh Li-Pol akumulátor. Pokud by hrozilo jeho vybití nebo pokud by rodičovská jednotka ztratila kontakt s dětskou, rozsvítí se varovné kontrolky. Dosah je nicméně luxusní – za ideálních podmínek až 300 metrů v otevřeném prostoru a 50–60 metrů v interiéru.

Hlavní vlastnosti:

  • dětská jednotka s kamerou se širokým úhlem 170°
  • automatický noční infračervený režim
  • měření teploty v místnosti
  • možnost přehrávání 5 ukolébavek nebo 4 přírodních zvuků
  • obousměrná komunikace (můžete na dítě mluvit)
  • 5" barevný displej (480×272 pixelů, WGVGA)
  • dosah až 300 metrů v otevřeném prostoru
  • 950mAh Li-Pol akumulátor (rodičovská jednotka)


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.