Doplněk stravy

Walmark Omega-3 PURE Algae 30 tobolek

Značka: WALMARK

Tobolky s obsahem 100% rostlinné DHA, která je důležitá pro činnost mozku a dobrý zrak, obohacené o vitaminy D3 a B1. Bez rybího pachu a chuti.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Walmark Omega-3 PURE Algae 30 tobolek

50118187

Úvod

Bystrý mozek, dobrý zrak a zdravé srdce. Přípravek Omega-3 PURE Algae obsahuje olej z mikrořas Schizochytrium sp, který je bohatý na DHA doplněný vitaminy D3 a B1. Řasy jsou v mořích prvotním zdrojem omega-3 mastných kyselin a nabízejí udržitelnou alternativu k nadměrnému rybolovu ve světových oceánech.

DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně). Vitamin D přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů. Napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, přispívá ke správné funkci imunitního systému. Podílí se na procesu dělení buněk. Vitamin B1 (thiamin) příznivě ovlivňuje činnost srdce a přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti.

Hlavní vlastnosti:

  • 100 % rostlinný zdroj DHA
  • vysoká dávka DHA již v jedné tobolce za den
  • bez rybího pachu a chuti
  • olej o vysoké čistotě získaný z udržitelných & obnovitelných zdrojů
  • optimální využitelnost v těle díky triglyceridové formě omega 3

Dávkování

Užívejte 1 tobolku denně po jídle. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.


Složení

DHA 250 mg, vitamin D3 10 µg, vitamin B1 0,165 mg v jedné tobolce.

Olej z mikrořas Schizochytrium sp., hovězí želatina, zvlhčující látka (glycerol), voda, látka protispékavá (oxid křemičitý), barviva (oxid titaničitý, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů), cholekalciferol, thiamin hydrochlorid.


Upozornění

Není vhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.