We-Vibe Chorus cosmic pink couples vibrator

Ostatní

Značka: WE-VIBE
Vibrátor pro páry s připojením na hravou mobilní aplikaci. We-Vibe Chorus cosmic pink couples vibrator je navržen tak, aby přinesl potěšení oběma partnerům.
Skladem na e-shopu
4 249 ušetříte 750 Kč

Původní cena 4 999 Kč sleva 15%

O produktu

50125347

Vibrátor pro páry s dálkovým ovládáním + připojením na hravou mobilní aplikaci. We-Vibe Chorus cosmic pink couples vibrator je navržen tak, aby přinesl potěšení oběma partnerům. Žena si vychutná silnou stimulaci na klitorisu a bodu G současně, muž bude cítit vzrušující vibrace na penisu. We-Vibe Chorus nabízí 10 zajímavých vibračních programů a 10 stupňů intenzity vibrací. Je 100% vodotěsný, proto s ním můžete relaxovat ve sprše i ve vaně. Elegantní, diskrétní a velmi tichý We-Vibe Chorus je připraven pro spontánní zábavu.

Čím je Chorus výjimečný?

We-Vibe Chorus je nejintuitivnější vibrátor pro páry. Je nastavitelný v ohybu, takže můžete vibrace přesněji zacílit. Vibrační programy a intenzitu vibrací lze modulovat tlačítkem přímo na výrobku, dálkovým ovládáním s dosahem až 3 metry i prostřednictvím chytrého telefonu. Moderní mobilní aplikace We-Connect umožňuje partnerovi ovládat pomůcku a hrát si s partnerkou na jakoukoliv vzdálenost.

Mobilní aplikace We-Connect spojuje páry

Získejte bezplatnou aplikaci We-Connect a hrajte si společně s produkty We-Vibe, i když jste daleko od sebe. Stačí spárovat zařízení We-Vibe a chytrým telefonem a poslat svému milenci pozvání k připojení. V aplikaci odemknete další funkce produktu a objevíte nové způsoby milostného hraní. Zapojte hlas, chat nebo video, vše je dovoleno. S aplikací We-Connect si můžete vytvořit seznam vibračních programů v rytmu Vaší oblíbené hudby. Použijte skladby přímo z telefonu podle Vaší nálady, nebo čerpejte zvuky ze svého okolí. Díky aplikaci We-Connect můžete zachytit každý zvuk kolem Vás.

Hlavní vlastnosti:

  • 10 základních vibračních programů + 10 stupňů intenzity
  • připojení k mobilní aplikaci
  • s dálkovým ovládáním
  • 100 % vodotěsný (IPX7)
  • doba provozu: 90 minut
  • rozměry: 78x33x43,5 mm
  • materiál: silikon


Složení

We-Vibe Chorus je 100 % vodotěsný (IPX7), snadno se čistí, můžete jej opláchnout pod tekoucí vodou. Pro příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel. Na ošetření a důkladnou hygienu použijte dezinfekci na erotické pomůcky.

Použití

Součástí balení je bezdrátové dálkové ovládání, dobíjecí základna a USB kabel. (Síťový adaptér není součástí balení).

Upozornění

Z hygienických důvodů není možné při koupi tohoto zboží odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní bez uvedení důvodu v případě, že kupující vyňal zboží z uzavřeného obalu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.