Erotika a sexuální zdraví (158)

O tom, že je sexuální zdraví důležité pro to, abychom se cítili celkově dobře, není jistě pochyb. Jaký vliv má sex na celkové zdraví, se dočtete v našem článku v poradně. Erotické pomůcky a hračky pak můžete vybírat z pestré nabídky na e-shopu Dr.Max. Erotické pomůcky a hračky patří podobně jako kondomy nebo lubrikační gely  mezi produkty, u nichž většina zákazníků dává přednost diskrétnímu nákupu on-line.

Seřadit podle
Vibrační venušiny kuličky pro stimulaci svalů pánevního dna.
Masážní hlavice pro úlevu při svalovém napětí i stimulaci erotogenních zón.
mini vibrátor 1 ks
Silné vibrace v diskrétním vodotěsném provedení. Až 5 hodin tiché zábavy.
kroužek rozkoše 1 ks
1.0
(1)
Kroužek z elastického materiálu pomáhá k delší a tvrdší erekci.
60 ml
Krém pro muže, kteří nejsou spokojeni se svou erekcí.
500 g
Koupelová sůl pro ženy s minerály z Mrtvého moře a heřmánkem.
Jemně strukturované venušiny kuličky pro stimulaci svalů pánevního dna.
vibrátor 1 ks
Vibrátor Durex Intense Pure Fantasy je elegantní osobní masážní přístroj, který je perfektní pro příjemné noci o samotě nebo s vaším partnerem.
masturbátor
Extra elastický materiál dokáže obejmout téměř jakoukoliv velikost!
masturbátor
Vytváří podtlak, který navodí pocit skutečného sání.
vibrační kroužek 1 ks
Vibrační kroužek dráždí, vzrušuje a uspokojuje oba partnery.
masturbátor
Extra elastický materiál dokáže obejmout téměř jakoukoliv velikost!
60 ml
Obsahuje éterické látky, které zvyšují citlivost pokožky intimních partií.
masturbátor
Dva odlišné stimulační vstupy pro ještě intenzivnější prožitek.
masturbátor
Unikátní vnitřní struktura + rotační efekt poskytují nevídanou stimulaci.
masturbátor
Unikátní vnitřní struktura + rotační efekt poskytují nevídanou stimulaci.
Vibrátor pro páry na dálkové ovládání s dosahem až 3 metry.
masturbátor
Unikátní vnitřní struktura + rotační efekt poskytují nevídanou stimulaci.
masturbátor
Extra elastický materiál dokáže obejmout téměř jakoukoliv velikost!
masturbátor
Elastická struktura umožňuje proudění vzduchu a vytváří efekt úžasného sání.
Ruční vakuová pumpa pro muže na podporu erekce.
Stimuluje klitoris pomocí pulzujících tlakových vln. 6 stupňů intenzity.
Masážní hlavice pro úlevu při svalovém napětí i stimulaci erotogenních zón.
Elegantní hladký vibrátor z jemného silikonu s dobíjecími bateriemi.
Dobíjecí minivibrátor pro stimulaci erotogenních zón žen i mužů.
3 ks
Sada pevných kroužků na penis pro podporu erekce.
Masážní pomůcka pro dvojitou efektivní automasáž prostaty.
Erotika a sexuální zdraví

Erotika a sexuální zdraví

V kategorii Erotika a sexuální zdraví jsme pro vás nachystali celou řadu výrobků pro oživení vašeho sexuálního života (např. značky Healthy Life, Womanizer, We-Vibe). A pozor, nejedná se rozhodně jen o sexuální hračky určené pro ty, kdo jsou single – můžete je podle své fantazie používat i pro zpestření partnerského sexu. Odložte zábrany a projděte si pestrou nabídku Dr.Max, v níž najdete elegantní erotické pomůcky pro ženy, pro muže i pro páry. Moderní erotické pomůcky překvapí nejen celou řadou překvapivých funkcí a vychytávek, ale také dokonalým moderním designem. Erotické pomůcky již dávnou nejsou jen náhražkou, jsou plnohodnotným účastníkem vašich intimních chvilek.

Jaké typy erotických pomůcek nabízíme

 • Venušiny kuličky, vibrační Venušiny kuličky - pomůcka určená pro potěšení i jako pomůcka při cvičení k posilování pánevního dna. Pravidelné posilování pánevního dna pomáhá zkvalitňovat sexuální prožitky i předcházet některým zdravotním problémům, jako je močová inkontinence nebo špatné držení těla. Posilování pánevního dna se doporučuje i ženám, které se snaží otěhotnět. Vyzkoušejte například Healthy Life Venus Love Balls nebo kterýkoliv jiný designový kousek.
 • Vibrátory, minivibrátory - vibrátory jsou k dostání jednoduché nebo duální. Duální vibrátory jsou navrženy pro vnitřní i vnější stimulaci. Příkladem duálního vibrátoru je Healthy Life Vibrator Rechargeable se zvlněným tělem a výraznou špičku pro silnou stimulaci bodu G. Poskytuje 7 vibračních programů s 6 stupni intenzity.
 • Stimulátory klitorisu - elegantní stimulátory klitorisu přinášejí ženám uspokojení pomocí pulzujících tlakových vln. Dopřejte si dokonalou relaxaci se stimulátorem Womanizer Premium, který můžete používat např. během koupele.
 • Vakuové pumpy a erekční kroužky – nástroje, které se postarají o kvalitní erekci. Dobře slouží i jako tréninkový nástroj pro prevenci před potížemi s nedostatečnou erekcí. Pro lepší výdrž je vhodné kombinovat s erekčními kroužky.
 • Produkty s dálkovým ovládáním nebo pro sex na dálku – inovativní a vysoce kreativní produkty určené pro páry, které zrovna nemohou být fyzicky spolu, a přesto chtějí sdílet intimní prožitky.

Erotická pomůcka, která vás dostane:

TIP pro ženy - Womanizer Duo bordeaux je stimulátor klitorisu, který přináší ženám uspokojení pomocí pulzujících tlakových vln a navíc je doplněn perfektně tvarovaným vibrátorem. Vnější stimulace je založena na patentované technologii Pleasure Air, která téměř bez dotyku stimuluje klitoris tlakovými pulzy. Jejich intenzitu lze upravit podle libosti, od jemných až po extra silné. Můžete vybírat z 10 vibračních programů, 12 stupňů intenzity pro stimulaci klitorisu a 12 stupňů intenzity vibrátoru. Funkce Autopilot přináší nový způsob vzrušení a vybírá náhodný rytmus stimulace i sílu intenzity. Chytrá funkce Smart Silence zajišťuje, že Womanizer Duo začíná pracovat teprve v okamžiku, když se téměř dotýká pokožky. Jakmile jej vzdálíte od těla přechází do klidového režimu a spoří baterii. To vše opět v dokonalém designu.

TIP pro páry

Pro páry  je určen We-Vibe Chorus Cosmic Pink Couples Vibrator s dálkovým ovládáním s dosahem 3 metry anebo s připojením na hravou mobilní aplikaci We-Connect, která umožňuje partnerovi ovládat pomůcku a hrát si s partnerkou na jakoukoliv vzdálenost. Tento elegantní, diskrétní a velmi tichý přístroj je vždy připraven pro spontánní zábavu. Žena si vychutná silnou stimulaci na klitorisu a bodu G současně, muž bude cítit vzrušující vibrace na penisu. We-Vibe Chorus nabízí 10 zajímavých vibračních programů a 10 stupňů intenzity vibrací. Je 100% vodotěsný, proto s ním můžete relaxovat ve sprše i ve vaně.

Jak vybrat vhodnou erotickou pomůcku

Z hygienických důvodů nelze po vyjmutí erotické pomůcky z původního obalu vrátit bez udání důvodu – proto věnujte výběru náležité péči. Při pročítání informací o sexuálních pomůckách a hračkách a jejich srovnávání věnujte pozornost kromě stimulačních funkcí také těmto parametrům:

 • Rozměry a hmotnost
 • Materiál, z něhož je pomůcka vyrobena (silikon, PC ABS termoplast)
 • Zda je produkt dobíjecí nebo je na baterie
 • Doba nabíjení a doba provozu
 • Síťový adaptér nebo USB dobíjecí kabely součástí balení
 • Vodotěsnost (IPX0-IPX7, kdy 7 je 100% vodotěsnost)
 • Způsob údržby
 • Dálkové ovládání, možnost připojení na mobilní aplikaci
 • Pouzdro jako součást balení
 • Dárek k produktu

Péče o erotické pomůcky

Pro příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel. Pro důkladnou hygienu používejte dezinfekci na erotické pomůcky, např. Healthy Life Toy Cleaner dezinfekce bez alkoholu.