Wolfberry Goji kustovnice čínská BIO sušené plody 100 g

Potraviny a nápoje

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

75

Cena za 100 g: 75 Kč

O produktu

Goji kustovnice čínská Wolfberry BIO se pěstuje v oblasti čínské provincie Ningxia, která je světově proslulá těmi nejkvalitnějšími plody goji na světě. Kustovnice čínská je asi 150 cm vysoký keřík s oranžovými plody. Sušené bobule goji mají temně rudou barvu a chutnají asi tak, jako kombinace brusinek, třešní a šípků. Goji (kustovnice čínská) obsahuje mimo jiné 11 základních a 22 stopových prvků, 6 základních vitamínů, nenasycené mastné kyseliny, četné aminokyseliny a další prospěšné látky pro váš organismus. Doporučená denní konzumace je 10 až 20 sušených plodů.

Použití:

Goji se dá, podobně jako rozinky, jíst přímo v sušené podobě, ale také si ji můžete přidat do cereálií, jogurtů, koláčů nebo různých koktejlů. Pokud nemáte rádi sušené ovoce, tak zalijte 3 čajové lžičky goji 3 litry horké vody, nechejte 3 minuty odstát a přeceďte. Vzniklý čaj si můžete přisladit medem.

Nutriční hodnoty ve 100g:

Energie: 1256kJ/ 300kcal. Tuky: 1,56g – z toho nasycené mastné kyseliny: 0,33g. Sacharidy: 55g – z toho cukry: 50,2g. Vláknina: 10,8g. Bílkoviny: 11,4g. Sůl: 0,86g. Bez alergenů.

Země původu Čína, provincie Ningxia

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.