You & Oil Bioaktivní směs pro děti Klidný spánek 10 ml

Kosmetika

Značka: YOU & OIL
Přípravek k jemnému vmasírování do pokožky. Je tvořen mandlovým olejem s přírodními silicemi z heřmánku, levandule, majoránky a kafru. Pro děti od 3 měsíců do 6 let.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

289

O produktu

50119482

Děti potřebují mazlení a doteky, zvláště od milujících rodičů, a o to víc ve chvílích kdy se necítí dobře. You & Oil Bioaktivní směs pro děti Klidný spánek je přípravek k jemnému vmasírování do pokožky. Je tvořen mandlovým olejem s přírodními silicemi z heřmánku, levandule, majoránky a kafru. Vhodné pro děti od 3 měsíců do 6 let.

Hlavní vlastnosti:

  • přípravek k jemnému vmasírování do pokožky
  • obsahuje přírodní esenciální oleje
  • vhodné již od 3 měsíců

Složení

Mandlový olej, kafrová silice, silice z heřmánku římského, levandulová silice, silice z majoránky. vitamin E.

Použití

Pro děti do 1 roku: aplikujte na plosky nohou 1 kapku směsi esenciálního oleje. Použijte ideálně 30 minut před spaním. Pro děti ve věku 1-2 roky: aplikujte 2 kapky směsi esenciálního oleje na solární plexus nebo na plosky nohou. Použijte 30 minut před spaním. Pro děti ve věku 2-6 let aplikujte 4-5 kapek směsi esenciálního oleje na solární plexus nebo na plosky nohou. Použijte 30 minut před spaním. Pro správné dávkování použijte kapátko.

Upozornění

Pouze pro vnější použití, aplikujte na pokožku. Užívejte podle pokynů na obalu. Pokud je vaše dítě alergické na některou složku ve směsi, produkt nedoporučujeme používat.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.