516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

WAHL 9951-2016 Akumulátorový zastřihovač pro zvířata STYLIQUE

WAHL  9951-2016 Akumulátorový zastřihovač pro zvířata STYLIQUE

WAHL 9951-2016 Akumulátorový zastřihovač pro zvířata STYLIQUE

50100159
Ostatní
259 Kč
Skladem na e-shopu

Akumulátorový zastřihovač od společnosti Wahl vám pomůže upravit zvířecí srst do sebemenších detailů. Přístroj je speciálně vytvořen pro finální úpravy srsti, poradí si i s oblastmi uší, tlapek a podobně.

Podrobné informace o produktu

Značka Wahl vám pomůže zdokonalit vzhled vašeho psa do sebemenšího detailu. Bateriový strojek slouží k finálním úpravám psí srsti. Jeho speciální tvar se výborně hodí pro vytvarování kontur a obrysů. Výborných výsledků dosahuje využitím vysoce kvalitních nožů umístěných v zastřihovací hlavě. Strojek je přizpůsoben na výšku střihu 0,5 mm.

Určen pro finální úpravu

Strojek je speciálně vytvořen pro finální úpravu vzhledu srsti. Nehodí se jej používat pro kompletní a pravidelnou úpravu srsti. K využití zařízení nemusíte být v přítomnosti elektrické zásuvky, strojek funguje bezdrátově, pohání ho AA baterie, které nejsou součástí balení a je třeba je dokoupit zvlášť.

Obsah balení

V balení naleznete kromě samotného zastřihovače Wahl Stylique také olejíček na promazávání ostří, aby strojek působil dlouhodobě, jak má. Nechybí ani čisticí kartáček, s jehož pomocí z holícího ostří odstraníte zbylé chlupy, aby se hlavice nezanášela.

Kategorie produktu

Parametry

Značka WAHL
EAN 4015110005278

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.