Chovatelské potřeby (20)

Seřadit podle
veterinární dezinfekce 250 ml
Unikátní polymerová dezinfekce bez chlóru a alkoholu pro účinné čištění všech domácích povrchů, včetně kuchyňské linky, lůžkovin, čalounění a interiéru automobilů.
podložka pro zvířata 10 ks
5.0
(1)
Savé podložky vytvořené speciálně pro zvířata.
4.8
(5)
Výcvikový sprej, který odrazuje zvíře v močení na nevhodných místech.
4.7
(6)
Enzymatický čistič zapáchajících skvrn od domácích mazlíčků.
Odrazuje zvířata od močení na ošetřené oblasti. Lze použít venku i doma.
Odstraňuje zapáchající skvrny od moči, krve či slin domácích mazlíčků.
3.0
(2)
Nepříjemně hořká chuť spreje chrání Váš nábytek před okusováním.
5.0
(1)
Čistí nežádoucí špínu, odolné skvrny a odstraňuje zápach.
S aktivním uhlím a pryskyřicí, které účinně eliminují pachy.
Vyčesávejte srst svých čtyřnohých mazlíčků a udržujte jejich chlupy zářivě lesklé a zdravé. Oboustranný kartáč obsahuje jehly na jedné straně a kartáč na druhé straně. Účinně ze zvířecí srsti odstraňuje vypadané chlupy i parazity, které zvíře pochytilo venku na procházce.
Menforsan insekticidní čistič podlah je čistící prostředek s dezinfekčním účinkem. Vhodný k ošetření boxů a přepravníků na zvířata.
Kartáč pro rozčesávání všech typů kožíšků a pro všechny psí rasy.
kartáč na srst 1 ks
Kartáč pro rozčesávání všech typů kožíšků a pro všechny psí rasy.
2.0
(2)
Společnost Wahl vytvořila akumulátorový zastřihovač zvířecí srsti, který se zaměřuje na detailní stříhání a finální úpravu. Je vhodný také ke stříhání či vyholení čenichové partie, pacek, uší a podobně. Tvoří jej vysoce kvalitní nože s šířkou záběru 26 mm a výšku střihu si můžete nastavit do 3,6 mm.
Kabelový zastřihovač zvířecí srsti má v sobě zabudovány samoostřící břity z uhlíkové oceli. Snadno si nastavíte požadovanou délku střihu od 1 do 3,5 mm, stříhání zvířat zvládnete díky jednoduchému ovládání v pohodlí domova. Zařízení je určeno pro stříhání chlupů po celém těle zvířat.
kartáč na srst 1 ks
Kartáč pro rozčesávání všech typů kožíšků a pro všechny psí rasy.
Odstraňte línající srst a vyčistěte její podsadu za pomoci hřebenu od značky Wahl. Hřeben ro zčesává, uhlazuje a leští chlupy, takže pejsek vypadá vždy skvěle a žádné vypadané chlupy ho v kůži nedráždí. Hřeben je vhodný k použití na středně dlouhou a dlouhou srst
Bezdrátový zastřihovač zvířecí srsti nabízí snadnou a rychlou pomůcku ke zkrácení dlouhých zvířecích chlupů. Zastřihovač je vybaven kvalitní ocelovou čepelí.
zastřihovač pro zvířata
Určeno pro zdokonalení střihu srsti na tlapkách nebo na hlavě zvířat.
Kabelový zastřihovač srsti zvířat je určen pro úpravu krátké srsti, například chlupů na hlavě. Kvalitní ostří umožní nastavení výšky střihu od 1 do 12 mm. V balení naleznete hřebeny s šířkou od 3 do 25 mm.
Chovatelské potřeby

Chovatelské potřeby

Dobře udržovaná srst a zastřižené drápky jsou základem péče o vašeho čtyřnohého kamaráda. Úprava srsti bude hračka se zastřihovači z naší nabídky. Díky hřebenovým nástavcům můžete dle libosti volit délku střihu. Se zastřihovačem bez problémů zvládnete i dokončení detailů na ocásku či kolem uší. Nezapomínejte také na vyčesávání srsti – s moderními hřebeny a kartáči, které srst dokonale uhladí a vyleští, se pravidelná péče změní na oblíbený rituál. Pokud váš pes nebo kočka značkuje, vyzkoušejte speciální odpuzovače a čističe.