WAHL

Wahl Clipper Corporation založil v roce 1919 Leo J. Wahlem a dnes je mezinárodním lídrem ve výrobě produktů pro profesionální kosmetické a holičské salóny, osobní péče a péče o srst zvířat. Za jejich úspěchem stojí vynález prvního elektrického zastřihovače vlasů a rozvíjení znalostí v oblasti kadeřnictví a holičství. Aktuálně jsou produkty Wahl prodávány zhruba ve 165 zemích po celém světě.

Seřadit podle
Odstraňte línající srst a vyčistěte její podsadu za pomoci hřebenu od značky Wahl. Hřeben ro zčesává, uhlazuje a leští chlupy, takže pejsek vypadá vždy skvěle a žádné vypadané chlupy ho v kůži nedráždí. Hřeben je vhodný k použití na středně dlouhou a dlouhou srst
2.0
(2)
Společnost Wahl vytvořila akumulátorový zastřihovač zvířecí srsti, který se zaměřuje na detailní stříhání a finální úpravu. Je vhodný také ke stříhání či vyholení čenichové partie, pacek, uší a podobně. Tvoří jej vysoce kvalitní nože s šířkou záběru 26 mm a výšku střihu si můžete nastavit do 3,6 mm.
zastřihovač vlasů
Rychle a bez tahání stříhá jemné i husté vlasy. 10 nástavců 1,5–25 mm.
Vyčesávejte srst svých čtyřnohých mazlíčků a udržujte jejich chlupy zářivě lesklé a zdravé. Oboustranný kartáč obsahuje jehly na jedné straně a kartáč na druhé straně. Účinně ze zvířecí srsti odstraňuje vypadané chlupy i parazity, které zvíře pochytilo venku na procházce.
Kabelový zastřihovač zvířecí srsti má v sobě zabudovány samoostřící břity z uhlíkové oceli. Snadno si nastavíte požadovanou délku střihu od 1 do 3,5 mm, stříhání zvířat zvládnete díky jednoduchému ovládání v pohodlí domova. Zařízení je určeno pro stříhání chlupů po celém těle zvířat.
Kabelový zastřihovač srsti zvířat je určen pro úpravu krátké srsti, například chlupů na hlavě. Kvalitní ostří umožní nastavení výšky střihu od 1 do 12 mm. V balení naleznete hřebeny s šířkou od 3 do 25 mm.
zastřihovač pro zvířata
Určeno pro zdokonalení střihu srsti na tlapkách nebo na hlavě zvířat.
Bezdrátový zastřihovač zvířecí srsti nabízí snadnou a rychlou pomůcku ke zkrácení dlouhých zvířecích chlupů. Zastřihovač je vybaven kvalitní ocelovou čepelí.
cestovní holicí strojek
Mimořádně kompaktní a lehký. Až 45 minut provozu na jedno nabití.

Historie značky

Americkou značku, jejíž počátky sahají až do roku 1919, založil Leo J. Wahlem. Ještě téhož roku si nechal patentovat první elektrický střihací strojek na vlasy. V druhé polovině 60. let značka představila první bezdrátový dobíjecí strojek a roku 1971 jej uvedla na trh. Ihned poté ovládla přes 90 % amerického trhu. Roku 1996 Wahl koupil německé společnosti vyrábějící střihací strojky Moser a Ermila, a tak se stal největším výrobcem střihacích strojků na světě. Produkty značky Wahl se nyní prodávají ve 165 zemích světa. Značka se také může pochlubit více jak 100 patenty ve svém portfoliu.