Doplněk stravy

Bioaktivní Selen+Zinek 60 tablet

Selen s vitaminy B6, C a E a minerálním prvkem zinkem přispívají k ochraně buněk těla před oxidačním stresem. Zinek navíc pomáhá pečovat o normální pleť, vlasy, nehty, kosti a zrak.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Bioaktivní Selen+Zinek 60 tablet

50001345

Úvod

Podpora pro imunitní systém
Bioaktivní Selen+Zinek je založen na nejnovějším výzkumu antioxidantů. Selen synergicky pracuje s vitaminy B6, C a E stejně jako s minerálním prvkem zinkem, a tím přispívají k ochraně buněk těla před oxidačním stresem.

Obsah selenu v půdě v Evropě se v jednotlivých zemí může lišit. Je zapotřebí dobře vyvážené stravy bohaté na selen, aby se podpořily na selenu závislé bílkoviny zapojené do normální funkce imunity, správně fungující štítné žlázy a další důležité na selenu závislé tělesné funkce. Zinek navíc pomáhá pečovat o normální pleť, vlasy, nehty, kosti a zrak.

Bioaktivní Selen+Zinek obsahuje SelenoPrecise, patentované kvasnice s organicky vázaným selenem, které mají vysokou biologickou dostupnost (88,7 %) a bezpečnost. 

Složení v 1 tabletě:
vitamin C 60 mg, vitamin A 1000 μg, vitamin E 10 mg, vitamin B6 2 mg, zinek 15 mg, selen 50 μg

Obsah v 1 tabletě:   % doporučené denní dávky:
vitamin C 60 mg 75%
vitamin E 10 mg a-TE 83%
vitamin A 1000 µg RE 125%
vitamin B6 2 mg 143%
zinek 15 mg 150%
selen 50 µg 91%


Dávkování:
Dospělí a děti od 12 let 1 tableta denně. Tablety užívat během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno dětem do 12 let. Nevhodné pro těhotné ženy. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. 

Uskladnění:
Uchovávejte při pokojové teplotě (15-25 °C). Ukládejte mimo dosah dětí!
Doba minimální trvanlivosti je uvedena na boční straně obalu.

Složení:
plnidlo: mikrokrystalická celulóza (E 460), minerální látka: glukonan zinečnatý, vitamin: kyselina L-askorbová (vitamin C), protispékavá látka: maltodextrin, minerální látka: kvasnice se selenem (SelenoPrecise® yeast), vitaminy: beta-karoten (vitamin A), DL-α-tokoferyl acetát, D-α-tokoferyl sukcinát (vitamin E), lešticí látka: hydroxypropylmethyl celulóza (E 464), zpevňující látka: oxid křemičitý (E 551), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin (E 470b), vitamin: pyridoxin-hydrochlorid (vitamin B6), lešticí látka: zein 

Balení:
60 tablet

Zdroj: www.pharmanord.cz


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.