Biogena Tea Acerola + květ Bezu porcovaný čaj 20x2,5 g

Čaje a čajové směsi

Značka: BIOGENA
Ovocný čaj s bylinami tmavě červené barvy. Šípky, maliny, černý bez a nasládlá lékořice tvoří zajímavou kombinaci chutí a vůní, která potěší v každém ročním období.
99

Cena za 100 g: 198 Kč

O produktu: Biogena Tea Acerola + květ Bezu porcovaný čaj 20x2,5 g

50055495

Ovocný čaj s bylinami tmavě červené barvy. Šípky, maliny, černý bez a nasládlá lékořice tvoří zajímavou kombinaci chutí a vůní, která Vás potěší a osvěží v každém ročním období. Čaj je doplněn plodem aceroly, ovocem, které pochází ze Střední Ameriky. Červené dužnaté peckovice, přezdívané barbadoská třešeň, se vyznačují vysokým obsahem vitaminu C.


Složení

Ibišek květ, jablko plod, šípek plod, lékořice kořen, aroma, malina plod, kyselina: kyselina citronová, černý bez plod, černý bez květ 0,5 %, acerola 0,5 %.

Více o značce

BIOGENA CB spol. s r. o. je českou společností specializující se na výrobu prémiových ovocných, bylinných a pravých čajů, které vyrábí z těch nejkvalitnějších surovin. Zakládá si na pečlivém výběru z pestré palety bylin a ovoce, které jsou pro její čaje typické. Receptury nových lahodných čajových variací sledují trendy výživových kritérií a pocházejí z vlastního vývoje v Českých Budějovicích. Biogena spolupracuje s českými dodavateli a snaží se nacházet cesty k širšímu využití lokálních zdrojů.

Použití

Sáček vložte do šálku a zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte vyluhovat cca 5-8 minut.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.