Cemio Kamzík dárkové balení 120 kapslí

50116403

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

499 ušetříte 100 Kč

Původní cena 599 Kč, sleva 17%

Cena za 1 kus(tbl): 4 Kč

O produktu

Dárková kazeta s výživou pro klouby, vazy, šlachy i kloubní chrupavky! Cemio Kamzík je doplněk stravy s kombinací čistého kolagenu I a II ve špičkové kvalitě CollPure, která zajišťuje maximální čistotu a originální původ látek. Doplněno o vitamin C. Neobsahuje žádné další příměsi ani umělá barviva. Přípravek je určen všem, kdo chtějí správně pečovat o svůj pohybový aparát: lidé nadměrně zatěžující klouby (těžce pracující, aktivní i rekreační sportovci, lidé s nadváhou), starší lidé, starší děti a dospívající mládež v období růstu.

  • Kolagen typu I je přítomný ve šlachách, vazech a kostech, kde vytváří poměrně silná vlákna. Ta se dále spojují do objemných vláknitých svazků (princip provazu), protože vazy a šlachy musí vydržet silný tlak. Je nejrozšířenějším typem kolagenu a vyskytuje se také v pokožce.

  • Kolagen typu II se nejvíce vyskytuje v chrupavce. Zde naopak vytváří husté prostorové sítě z velmi tenkých vláken, protože chrupavka je namáhána především tlakem ve všech směrech. Drží chrupavku pohromadě a zajišťuje její pevnost a odolnost.

  • Vitamin C je nepostradatelnou látkou pro správnou tvorbu kolagenu v organismu.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně kdykoliv během dne minimálně 2 měsíce. Opakujte několikrát do roka. Pro dosažení optimálního efektu je vhodné užívat přípravek trvale. Malé, měkké želatinové kapsle poskytují nejvyšší komfort při polykání.

Složení

Čistý kolagen typu I 16 mg, čistý kolagen typu II 20 µg a vitamin C 20 mg v jedné kapsli.

Nosič (sójový olej, včelí vosk), obal kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda), kyselina askorbová, emulgátor (sójový lecitin), hovězí kolagen, barvivo (oxid titaničitý, oxid železitý, karamel, hlinitokřemičitan draselný).

Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

Upozornění

Přípravek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Parametry
Značka Cemio
Produktová řada Vánoce
Forma Kapsle
Věk dítěte od 3 let
Dodavatel na trh Cemio s.r.o.
EAN 7640181680115
Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější