CureSupport Liposomal Vitamin C ananas 250 ml

Doplněk stravy

Přípravek CureSupport Liposomal Vitamin C obsahuje bioaktivní formu vitaminu C ve formě originálních CureSupport tekutých lipozomů. Pro zdravou imunitu a zmírnění únavy.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

679

Cena za 100 ml: 272 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50124818

Bioaktivní vitamin C ve formě originálních CureSupport tekutých lipozomů pro Vaši imunitu. Lipozomální technologie zajišťuje vysokou vstřebatelnost a zvyšuje biologickou dostupnost účinných látek. S příjemnou ananasovou příchutí.

Hlavní účinky vitaminu C

Vitamin C je nezbytný pro správnou funkci imunitního systému, a to i během intenzivní tělesné námahy nebo po ní, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Je důležitý pro správnou funkci nervového systému a normální psychickou činnost. Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů a chrání buňky před oxidativním stresem. Příznivě ovlivňuje energetický metabolismus.

Výhody lipozomálního vstřebávání

Lipozomy jsou složeny z přírodních fosfolipidů, které jsou základními stavebními kameny všech našich buněk, proto přes jejich stěnu bez problému prostupují tzv. pasivním transportem. Lipozomální transportní systém nabízí po injekční aplikaci další nejúčinnější alternativu k aplikaci vybraných vitamínů, minerálů a antioxidantů přímo do krevního řečiště a do místa určení, tedy buňky. V kombinaci s bioaktivní formou vitaminu C nabízí lipozomy ideální vstřebatelnost a účinek. Hlavním benefitem využití lipozomů pro transport mikronutrientů je to, že lipozomy samotné nejsou nijak narušeny procesem trávení při průchodu trávicím traktem. Díky své stabilitě a ideální velikosti se bez problému vstřebávají.


Dávkování

Užívejte 2× denně 5 ml přímo do úst nebo přidejte do sklenice vody nebo džusu, není-li Vaším lékařem doporučeno jinak. Před použitím protřepejte.

Složení

Vitamín C 500 mg (625 %), draslík 21 mg (1,1 %), sodík 37 mg v 5 ml.

Voda, sladidlo xylitol, vitamín C (L-askorbát draselný, L-askorbát sodný, L-askorbová kyselina), emulgátor slunečnicový lecitin (non GMO), zvlhčovadlo glycerol, konzervant sorban draselný, ananasové aroma, antioxidant vitamín E (D-alfa-tokoferol).

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte mimo dosah dětí. Vhodné pro vegetariány. Nadměrná konzumace může mít laxativní účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.