844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

Fenistil Roll-on eml.1x8ml/0.8mg

Fenistil Roll-on eml.1x8ml/0.8mg

50006328
Registrovaný léčivý přípravek
Více o legislativě
155 Kč

Fenistil Roll-on přináší rychlou úlevu při poštípání hmyzem, při spálení od sluníčka a při kopřivce. Rychle zmírňuje svědění a podráždění kůže.

Podrobné informace o produktu

Fenistil Roll-on má protisvědivý a protialergický účinek. Používá se ke zmírnění svědění při svědivých onemocněních kůže, kopřivce, poštípání nebo pokousání hmyzem, při poškození kůže sluncem a u mírných povrchových popálenin. Fenistil Roll-on má také místní znecitlivující účinek. Emulzní základ zklidňuje, změkčuje a působí chladivě. Přípravek Fenistil Roll-on je určen pro dospělé a děti od 6 měsíců věku.

Jak se přípravek Fenistil gel používá:

Přípravek se nanáší na postižená místa kůže 2-4x denně. U kojenců a malých dětí nenanášejte gel na rozsáhlejší kožní plochy, zejména pokud na ní jsou otevřené a zanícené rány. Rozsáhlejší plochy kůže ošetřené přípravkem nevystavujte slunečnímu záření. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 14 dnů.

Složení:

Léčivou látkou je dimetindeni maleas 1mg v 1 g kožní emulze.

Pomocnými látkami jsou benzalkonium-chlorid, benzylalkohol, butylhydroxytoluen, dihydrát dinatrium-edetátu, kaprylokaprináty lipidoalkoholů, tekutý parafin, cetomakrogol 1000, karbomer 934 P, propylenglykol, roztok hydroxidu sodného 300 g/l, čištěná voda.

 

 

Parametry produktu

Značka Fenistil SUKL název FENISTIL ROLL-ON 1MG/G DRM EML 1X8ML
Farmakoterapeutická skupina antialergika, antihistaminika, dermatologika SUKL kód 15391
EAN 902360

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.