GS Condro Diamant dárkové balení 120 tablet

50116467

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

499 ušetříte 200 Kč

Původní cena 699 Kč, sleva 29%

Cena za 1 kus(tbl): 4 Kč

O produktu

Dárková kazeta s kloubní výživou obohacena o patentovaný komplex Fortescin pro podporu pohybového aparátu. Základem všech přípravků GS Condro® je glu­kosamin sulfát – základní stavební molekula proteoglykanu. V přípravku GS Condro® nové generace je v denní dávce obsaženo 1600 mg čistého glukosamin sulfátu v garantované kvalitě Clini-Q®. Originální kvalita Clini-Q® je zárukou správného a vždy stejného obsahu čistého glukosamin sulfátu v denní dávce.

Revoluční komplex FORTESCIN® je kombinace:

  • Speciální látky aescinu (extrakt Aesculus hippocastanum) v denní dávce 40 mg. Aescin přispívá ke správnému krevnímu zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach. Také přispívá ke zlepšení oběhu tělních tekutin na úrovni jednotlivých tkání (mikrocirkula­ce tkání).
  • Vitaminu C v denní dávce 12 mg, který je důležitý pro správnou tvorbu pevné kolagenní sítě chrupavek a menisků
  • Díky tomuto novému složení GS Condro® nové generace podporuje nejen správnou funkci kloubního, ale i pojivového aparátu.

Dávkování

1× denně 2 tablety, děti od 12 let 1 tabletu denně. Možné je užívat i 2× denně 1 tabletu. Tablety je možné užívat najednou nebo ve dvou denních dávkách. Tablety lze užít kdykoliv během dne, nejlépe s jídlem nebo po jídle  a zapít dostatečným množstvím tekutiny. Tablety je možné drtit.

Složení

Krystalický glukosamin sulfát.2KCl 1061,3 mg ((odpovídá čistému glukosamin sulfátu  Clini-Q 800 mg), aescin 20 mg, vitamin C 6 mg v 1 tabletě. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

Upozornění

Přípravek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Parametry
Značka GS
Produktová řada Vánoce
Forma Tablety
Bez lepku Ano
Bez laktózy Ano
Věk dítěte od 12 let
Dodavatel na trh Green-Swan Pharmaceuticals CR a.s.
EAN 8594032758883
Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější