Hipp 1 BIO Combiotik mléko 0M 300 g

Kojenecká výživa počáteční

Značka: HIPP
Počáteční mléčná kojenecká výživa v BIO kvalitě. Vhodná jako příkrm k mateřskému mléku nebo jako kompletní výživa pro kojence 0-6 měsíců.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50076501

Společnost HiPP dobře ví, že mateřské mléko je pro miminko tou nejlepší výživou a kojení první volbou pro zdravý start do života. HiPP 1 BIO Combiotik je počáteční mléčná kojenecká výživa pro situace, kdy kojení není možné. Výrobek je určený jako příkrm k mateřskému mléku nebo jako kompletní výživa kojenců od narození během prvních šesti měsíců. Lze podávat podle potřeby stejně jako mateřské mléko – tak často, jak děťátko vyžaduje. HiPP BIO Combiotik je nejnovější generace mléčné výživy přizpůsobená výživovým požadavkům kojenců s pečlivě vybranými BIO surovinami a s unikátní kombinací hodnotných složek inspirovaných mateřským mlékem.

Hlavní vlastnosti:

 • obsahuje DHA (jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu), DHA patří mezi omega-3 mastné kyseliny
 • z cukrů obsahuje pouze mléčný cukr laktózu
 • ze surovin v BIO kvalitě

BIO špičková kvalita HiPP

Značka Hipp již více než 50 let věnuje veškeré úsilí a zkušenosti do výroby mléčné výživy připravované tak, aby Vaše dítě dostávalo přesně to, co potřebuje pro zdravý vývoj. Složení dětské výživy je založeno na posledních výsledcích výživových expertů a navíc v BIO kvalitě! Při výběru surovin jsou dodržována přísná legislativní nařízení pro kojeneckou výživu. Přísné kontroly kvality od prvních surovin až po konečný výrobek zaručují nejvyšší bezpečnost pro Vás a Vaše dítě.


Složení

Odtučněné mléko*, produkt mléčné syrovátky*, rostlinné oleje* (palmový olej*❤, řepkový olej*, slunečnicový olej*), laktóza* (z mléka*), galaktooligosacharidy z laktózy (z mléka), mléčná syrovátka, draselné soli kyseliny citrónové, chlorid vápenatý, směs olejů s LCP** (rybí olej, rostlinný olej z Mortierella alpina), L-fenylalanin, citronan sodný, uhličitan vápenatý, síran hořečnatý, vápenaté soli kyseliny ortofosforečné, L-askorban sodný + kys. L-askorbová + L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), L-tryptofan, síran železnatý, přírodní kultury mléčného kvašení (Lactobacillus fermentum hereditum®¹), síran zinečnatý, stabilizátor kyselina mléčná, retinyl acetát (vitamín A), inositol, D-pantothenát vápenatý, nikotinamid, síran měďnatý, thiamin hydrochlorid (vitamín B1), hydrochlorid pyridoxinu (vitamín B6), jodičnan draselný, DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), síran manganatý, kyselina listová, fytomenadion (vitamín K), seleničitan sodný, cholekalciferol (vitamín D), riboflavin (vitamín B2), D-biotin, kyanokobalamin (vitamín B12). Vztahuje se k sušenému stavu potraviny. Alergeny: mléko, laktóza, rybí olej.

Použití

 • Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obalu) vlijte do vysterilizované láhve.
 • Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Odměrku lehce naplňte práškem a zarovnejte o hranu uvnitř boxu. Odměřené množství přidejte do láhve. Dodržujte doporučenou teplotu, aby nedošlo k poškození přírodních kultur mléčného kvašení (Laktobacily).
 • Láhev uzavřete a důkladně protřepejte. Přidejte zbytek vody a opět několikrát důkladně protřepejte.
 • Obnovené mléko zchlaďte na teplotu vhodnou k pití (cca 37 °C).
 • Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
 • Připravujte výživu před každým krmením čerstvou. Zbytky znovu nepoužívejte.
 • Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 • Otevřený obal ihned po odebrání výrobku dobře uzavřete, uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a zamezte kolísání teplot. Obsah spotřebujte do 3 týdnů od otevření obalu.
 • Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku.

Tabulka dávkování

Jedná se o orientační doporučené dávkování. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem. 

Věk kojence

Počet porcí/den

Množství připravené výživy

Množství vody

Počet odměrek

1. - 2. týden

5-7

70 ml

60 ml

2

3. - 4. týden

5-7

100 ml

90 ml

3

5. - 6. týden

5-6

135 ml

120 ml

4

7. - 8. týden

5

170 ml

150 ml

5

3. - 4. měsíc

5

200 ml

180 ml

6

od uk. 4.měsíce

5

235 ml

210 ml

7

Upozornění

Výrobek je určený pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.

Důležité upozornění: Kojení je nejlepší způsob výživy pro Vaše dítě. Mateřské mléko je pro výživu novorozenců a kojenců nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Počáteční mléko HiPP 1 BIO Combiotik by mělo být používáno na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě.

❤z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství, *z ekologického zemědělství; **polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem, ¹Lactobacillus fermentum CECT5716, bez geneticky modifikovaných surovin (dle Nařízení pro Ekologické zemědělství).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.