Hipp

  (188)

Hipp vyrábí kvalitní dětské příkrmy, kaše, mléka i kosmetiku. To vše s ohledem na potřeby našich nejmenších. Vyberte si z BIO skleniček v nejlepší možné kvalitě, které poskytují dostatek vitamínů a minerálů. Obědové menu se skládá z čerstvých a přísně kontrolovaných ingrediencí, aby dětské bříško dostalo nutričně vyvážený pokrm.

Seřadit podle

Výživa a příkrmy pro nejmenší

HiPP vyrábí pestrou stravu v BIO kvalitě pro děti již od 4. měsíce. Vybírejte z ovocných i masozeleninových příkrmů v prémiovém složení. Díky pečlivě vybraným surovinám můžete zařadit HiPP již od první lžičky. Skleničky jsou bez přidaného cukru, soli, aromat a zahušťovadel. Skvělou svačinkou na doma i ven je kapsička s několika druhy ovoce. K večeři se nejlépe hodí vícezrnná kaše s ovocem a probiotiky. Skvěle zasytí a poskytne dítěti důležité vitamíny a minerály. Vyvážené množství živin poskytuje také pokračovací mléko Combiotik, které je k dostání i v praktické tekuté formě.

Čaje pro děti

 K doplnění pitného režimu jsou ideální bylinkové čaje, které nedráždí žaludek. Heřmánkový je vhodný od prvního týdne života a fenyklový čaj pomáhá s bolením bříška. Od ukončeného čtvrtého měsíce můžete přidat i šípkový čaj a od šestého i ovocnou šťávu.

Dětská kosmetika

Dopřejte vašemu děťátku kvalitní kosmetiku, která je navíc šetrná k citlivé pokožce. Sprchový gel s výtažkem z mandlí důkladně a jemně myje. Je neparfémovaný, bez mýdla a éterických olejů, které by mohly dráždit dětskou pokožku. Pro jemné a hebké vlásky použijte šampon s kondicionérem. Ten nedráždí pokožku hlavy a chrání ji proti vysoušení. HiPP mycí přípravky neštípou v očích a jsou ohleduplné k přirozenému pH pleti. Krému na opruzeniny není nikdy dost, proto je lepší se vybavit do zásoby. Díky svému složení můžete všechny kosmetické produkty HiPP používat již od narození.