WAHL 858457 Hřeben na línající srst a podsadu

Ostatní

Značka: WAHL
K odstranění línající srsti a vyčištění její podsady u středně dlouhé a dlouhé srsti využijte hřeben od značky Wahl. Pomůcka slouží k důkladnému vyčesání, uhlazení a vyleštění srsti včetně ocasu, uší a hrudi vašich čtyřnohých mazlíčků.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: WAHL 858457 Hřeben na línající srst a podsadu

50100167

Společnost Wahl vytvořila hřeben pro vyčesávání zvířecí srsti, který je speciálně vytvořen pro středně dlouhé a dlouhé chlupy. Jednoduše se používá a zanechává srst jemnou, příjemnou na dotyk a bez chomáčů chlupů, které zvířatům po zimě vypadaly a v kožichu by je zbytečně zatěžovaly a dráždily. Hřeben můžete používat každý den k odstranění línající srsti a vyčištění podsady srsti. Zvířata při vyčesávání hřeben nezraňuje, jeho jemná zakončení masírují pokožku a vaši domácí mazlíčci se budou každý den těšit na to, až je zase půjdete učesat.

Vyčesávání i uhlazování srsti

Pravidelné vyčesávání vypadaných chlupů pomůže zvířatům ulevit od těžkého zimního kožichu a připraví je na horké letní dny, při kterých můžou volně běhat venku, aniž by jim hrozilo přehřátí. Kartáč lze však využívat také při soutěžích k vyladění detailů a rozzáření a uhlazení chlupů. Kartáč je vhodným pomocníkem nejen na vyčesávání, ale i na úpravy ocasu, uší nebo hrudi zvířat. Díky měkké protiskluzové rukojeti se dobře drží a zvládne projíždět i přes těžké a objemné dlouhé chlupy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.