516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

WAHL 858457 Hřeben na línající srst a podsadu

WAHL  858457 Hřeben na línající srst a podsadu

WAHL 858457 Hřeben na línající srst a podsadu

50100167
Ostatní
259 Kč
Skladem na e-shopu

K odstranění línající srsti a vyčištění její podsady u středně dlouhé a dlouhé srsti využijte hřeben od značky Wahl. Pomůcka slouží k důkladnému vyčesání, uhlazení a vyleštění srsti včetně ocasu, uší a hrudi vašich čtyřnohých mazlíčků.

Podrobné informace o produktu

Společnost Wahl vytvořila hřeben pro vyčesávání zvířecí srsti, který je speciálně vytvořen pro středně dlouhé a dlouhé chlupy. Jednoduše se používá a zanechává srst jemnou, příjemnou na dotyk a bez chomáčů chlupů, které zvířatům po zimě vypadaly a v kožichu by je zbytečně zatěžovaly a dráždily. Hřeben můžete používat každý den k odstranění línající srsti a vyčištění podsady srsti. Zvířata při vyčesávání hřeben nezraňuje, jeho jemná zakončení masírují pokožku a vaši domácí mazlíčci se budou každý den těšit na to, až je zase půjdete učesat.

Vyčesávání i uhlazování srsti

Pravidelné vyčesávání vypadaných chlupů pomůže zvířatům ulevit od těžkého zimního kožichu a připraví je na horké letní dny, při kterých můžou volně běhat venku, aniž by jim hrozilo přehřátí. Kartáč lze však využívat také při soutěžích k vyladění detailů a rozzáření a uhlazení chlupů. Kartáč je vhodným pomocníkem nejen na vyčesávání, ale i na úpravy ocasu, uší nebo hrudi zvířat. Díky měkké protiskluzové rukojeti se dobře drží a zvládne projíždět i přes těžké a objemné dlouhé chlupy.

Kategorie produktu

Parametry

Značka WAHL
EAN 043917002606

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.