Doplněk stravy

KOMPAVA Lactoferrin Premium 350 mg 60 kapslí

Značka: KOMPAVA

KOMPAVA Lactoferrin Premium je doplněk stravy s laktoferinem, vitaminem B6 + selenem a zinkem, které přispívají ke správnému fungování imunitního systému.

NAVÍC KOMPAVA Gelo-3 complex 13 g Při nákupu 2 produktů značky Kompava získáte NAVÍC KOMPAVA Gelo-3 complex 13 g za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
1 090

Cena za 1 kus: 18,17 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: KOMPAVA Lactoferrin Premium 350 mg 60 kapslí

50149671

Úvod

KOMPAVA Lactoferrin Premium je doplněk stravy s laktoferinem, vitaminem B6 + selenem a zinkem. Laktoferin je multifunkční protein, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Patří do skupiny transferinů – přenašečů stopových prvků v krvi (měď, železo, zinek), v malém množství je obsažen ve všech tělových tekutinách (například sliny, slzy). Vitamin B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální tvorbě červených krvinek. Selen a zinek přispívají ke správnému fungování imunitního systému – přípravek obsahuje organické formy těchto stopových prvků, které jsou tak pro tělo dobře vstřebatelné.

Hlavní vlastnosti

  • doplněk stravy s laktoferinem, vitaminem B6 + selenem a zinkem
  • vitamin B6, selen a zinek přispívají k normální funkci imunitního systému
  • vitamin B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • vitamin B6 přispívá k normální tvorbě červených krvinek

Dávkování

Užívejte 1-2 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Laktoferin, zinek (laktát zinečnatý), kvasničný selen, vitamín B6 (pyridoxinhydrochlorid), rostlinná kapsle (hypromelóza, uhličitan vápenatý).


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.