Oslavte s námi Valentýn

Lacalut

Řadit
Filtry výpisu
Lacalut Aktiv zubní pasta 75 ml

75 ml

Dentální hygiena

LACALUT aktiv - medicinálně vyvinutá zubní pasta k ochraně před parodontózou.

  89 Kč
  Lacalut Aktiv měkký zubní kartáček

  zubní kartáček

  Dentální hygiena

  Měkký zubní kartáček na parodontózu a krvácivé dásně.

   99 Kč
   Lacalut Aktiv ústní voda 300 ml

   ústní voda 300 ml

   Dentální hygiena

   Medicinální, k okamžitému použití připravená ústní voda. K denní prevenci proti zánětům dásní, bakteriálnímu povlaku a zubnímu kazu.

    155 Kč
    Lacalut White zubní pasta 75 g

    zubní pasta 75 g

    Dentální hygiena

    Zubní pasta k šetrnému odstraňování zabarvení zubní skloviny způsobené kouřením nebo stravou. Neobsahuje peroxidy ani cukr.

     89 Kč
     Lacalut White & repair zubní pasta 75 ml

     zubní pasta 75 ml

     Dentální hygiena

     Lacalut White & Repair je zubní pasta určená pro obnovu povrchu zubní skloviny. Pro hladké, zdravé a bílé zuby.

      129 Kč

      Okouzlete své okolí zářivým úsměvem. Společnost LACALUT patří mezi přední výrobce produktů určených k ústní hygieně. Vyberte si z široké nabídky zubních past a dalších přípravků, které slouží k pravidelnému čištění dutiny ústní. Výrobky jsou šetrné k zubům a dásním a napomáhají předcházet vzniku zubního kazu, zánětu dásní či parodontózy.

      V širokém portfoliu značky LACALUT najdete výrobky určené pro všechny věkové kategorie. Učte své děti správné hygieně již odmalička. Pořiďte jim speciální dětské zubní pasty, které jsou vytvořeny k odstranění plaku i zbytku jídla, ale zároveň jsou šetrné k citlivým dásním a pomáhají posilovat zubní sklovinu.

      Po důkladném vyčištění zubů si ústa vypláchněte ústní vodou. Přípravek završí denní péči o zuby. Zajistí uvolnění bakteriálního zubního povlaku, zpomalí tvorbu zubního kamene a přispěje tím k prevenci proti vzniku zánětu dásní. Ústní vody LACALUT neobsahují alkohol, jsou proto vhodné pro každého bez rozdílu věku.