Lacalut

Řadit
Filtry výpisu
Lacalut Aktiv ústní voda 300 ml

ústní voda 300 ml

Dentální hygiena

Medicinální, k okamžitému použití připravená ústní voda. K denní prevenci proti zánětům dásní, bakteriálnímu povlaku a zubnímu kazu.

  155 Kč
  Lacalut Aktiv zubní pasta 75 ml

  75 ml

  Dentální hygiena

  LACALUT aktiv - medicinálně vyvinutá zubní pasta k ochraně před parodontózou.

   89 Kč
   Lacalut Aktiv měkký zubní kartáček

   zubní kartáček

   Dentální hygiena

   Měkký zubní kartáček představuje dokonalé a šetrné čištění zubů bez poškození dásní. Štětiny minimálně absorbují vodu a vykazují maximální stabilitu a pevnost.

    99 Kč
    Lacalut White & repair zubní pasta 75 ml

    zubní pasta 75 ml

    Dentální hygiena

    Lacalut White & Repair je zubní pasta určená pro obnovu povrchu zubní skloviny. Pro hladké, zdravé a bílé zuby.

     129 Kč
     Lacalut White zubní pasta 75 g

     zubní pasta 75 g

     Dentální hygiena

     Zubní pasta k šetrnému odstraňování zabarvení zubní skloviny způsobené kouřením nebo stravou. Neobsahuje peroxidy ani cukr.

      89 Kč
      Lacalut Aktiv Ochrana dásní & jemné bělení zubní pasta 75 ml

      zubní pasta 75 ml

      Dentální hygiena

      Zubní pasta kompletně pečuje o Vaše zuby i dásně. Chrání dásně a udržuje přirozenou bělost zubů. Vhodná pro každodenní použití.

       129 Kč

       Okouzlete své okolí zářivým úsměvem. Společnost LACALUT patří mezi přední výrobce produktů určených k ústní hygieně. Vyberte si z široké nabídky zubních past a dalších přípravků, které slouží k pravidelnému čištění dutiny ústní. Výrobky jsou šetrné k zubům a dásním a napomáhají předcházet vzniku zubního kazu, zánětu dásní či parodontózy.

       V širokém portfoliu značky LACALUT najdete výrobky určené pro všechny věkové kategorie. Učte své děti správné hygieně již odmalička. Pořiďte jim speciální dětské zubní pasty, které jsou vytvořeny k odstranění plaku i zbytku jídla, ale zároveň jsou šetrné k citlivým dásním a pomáhají posilovat zubní sklovinu.

       Po důkladném vyčištění zubů si ústa vypláchněte ústní vodou. Přípravek završí denní péči o zuby. Zajistí uvolnění bakteriálního zubního povlaku, zpomalí tvorbu zubního kamene a přispěje tím k prevenci proti vzniku zánětu dásní. Ústní vody LACALUT neobsahují alkohol, jsou proto vhodné pro každého bez rozdílu věku.