Lacalut Aktiv Ochrana dásní & citlivé zuby zubní pasta 75 ml

Dentální hygiena

Značka: LACALUT
Zubní pasta Lacalut Aktiv Ochrana dásní & citlivé zuby je vhodná při sklonech k zánětům a krvácení dásní, a zároveň snižuje zvýšenou citlivost zubních krčků. Určeno pro dospělé.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
109

O produktu

50128136

Zubní pasta Lacalut Aktiv Ochrana dásní & citlivé přispívá ke zdravým dásním a ochraně citlivých zubů. Šetrně čistí citlivé zuby a je vhodná i při sklonech k paradontóze. Zubní pasta kombinuje ověřené aktivní látky řady lacalut aktiv s chloridem draselným a octanem strontnatým pro snížení citlivosti zubů. Ocení ji osoby, které v důsledku ustupujících dásní v oblasti zubních krčků nebo poškozené zubní skloviny trpí zvýšenou citlivostí zubů např. při konzumaci studených, horkých, sladkých nebo kyselých potravin či nápojů.

Hlavní vlastnosti:

  • laktát hlinitý má stahující (adstringentní) účinky, zpevňuje a stahuje dásně
  • fluorid sodný chrání zubní sklovinu před vznikem zubního kazu
  • chlorhexidin pomáhá v boji proti zubnímu plaku
  • chlorid draselný a octan strontnatý snižují citlivost zubů
  • určeno pro dospělé

Použití

Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut nejméně 2x denně, ráno a večer.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Obsahuje fluorid sodný (1450 ppm fluoridů) a octan strontnatý. RDA: nízká abrazivita. Vhodné pouze pro dospělé.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.