MANA Drink Choco Mark 7 hotové jídlo 12x330 ml

Potraviny a nápoje

Značka: MANA
5.0
MANA Drink Choco Mark 7 je plnohodnotné jídlo, po kterém nebudete ospalí. Kvalitní ingredience, komplexní sacharidy a hodnotné tuky rychle zasytí a dodají tělu vše, co potřebuje.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
875

Cena za 1 kus: 73 Kč

O produktu

50134234

Nutričně kompletní pokrm ve formě nápoje. MANA Drink Choco Mark 7 je plnohodnotné jídlo, po kterém nebudete ospalí. Během chvilky doplníte 330 kcal, a to je přibližně 20 % vaší denní potřeby. Kvalitní ingredience, komplexní sacharidy a hodnotné tuky rychle zasytí, nastartují organizmus a dodají tělu vše, co potřebuje. Mana je dokonalé řešení, jak se rychle a kvalitně najíst. Varianta Choco má bohatou krémovou chuť s extra dávkou prémiového kakaa.

Hlavní vlastnosti

  • vyvážený zdroj energie
  • výživově kompletní pokrm
  • s vitaminy a minerály
  • 42 esenciálních živin v každém doušku
  • bílkoviny s komplexním aminospektrem
  • sacharidy s nízkým glykemickým indexem
  • 100% rostlinný produkt – vhodné i pro vegany
  • neobsahuje GMO

Nová vylepšená receptura

Receptura je nově obohacena o kokosový MCT olej s čistým obsahem (99 %) triglyceridů kyseliny kaprylové (C8), která zajišťuje rychlou energetickou podporu a oproti běžnému MCT oleji je až 6x silnější!


Složení

Pitná voda, proteiny (izolovaná sójová a hrachová bílkovina, ovesný protein, protein z hnědé rýže, dýňový protein, chlorella), maltodextrin, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, ovesná vláknina, isomaltulosa, inulin, mrkvová vláknina, rostlinné oleje (řepkový olej, kokosový MCT C8 olej (triglyceridy kyseliny kaprylové C8), olej z mikrořas Schizochytrium sp., slunečnicový olej, ovesný olej, zastudena lisovaný lněný olej), emulgátor (sójový lecitin, celulosa, celulosová guma), sůl, vitaminy a minerální látky (citronan draselný, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, glukonan zinečnatý, jodičnan draselný, vitamin A, thiamin, riboflavin, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B6, biotin, kyselina listová, vitamin B12, vitamin C, vitamin D2 a D3), vitamin E, vitamin K1, cholin bitartrát, sladidlo (sukralosa), aroma. Alergeny jsou vyznačeny tučně. S cukry* a sladidlem. *(Isomaltulosa je zdrojem glukosy a fruktosy.) 

Použití

Doporučená dávka: dle váhy a potřeb konzumenta 1-6 porcí denně. MANA Drink Choco Mark 7 hotové jídlo poskytuje vyvážený zdroj energie. Je ideální jako rychlá snídaně, může nahradit jeden nebo dva kompletní pokrmy za den, ale i celodenní stravovací režim. Stačí jen protřepat a vypít. Příjem kalorií tak budete mít dokonale pod kontrolou.

Upozornění

Po otevření ihned spotřebujte.

O značce

Česká výzkumná a výrobní společnost Mana se specializuje na výrobu alternativních, nutričně kompletních rostlinných potravin již od roku 2014. Firma při veškerém vývoji produktů klade od začátku velký ohled na udržitelnou produkci plodin a šetrnost k planetě. Firma začínala ve skromných podmínkách a s domácí výrobou, během několika let se ale rychle dokázala vypracovat v jednoho z evropských lídrů s alternativními potravinami z rostlin. Své výrobky nyní prodává do celého světa. V současnosti vyrábí tři alternativní potraviny: jídlo ve formě prášku k rozpuštění ve vodě, jídlo ve formě hotového nápoje-drinku a nejnověji také kompletně rostlinnou alternativu k hovězímu masu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.