Společenské hry

  (6)
Seřadit podle
 • Hra rozvíjí logické a strategické uvažování. Cestovní provedení.
 • Zábava pro celou rodinu. Rozvíjí logické a strategické myšlení.
 • Hra je vhodná i pro malé hráče díky velkým dřevěným figurkám.
  Společenské hry

  Společenské hry

  Zahrajte si doma oblíbenou společenskou hru a užijte si spoustu zábavy v kruhu rodiny. Vyberte si například hru Člověče, nezlob se, šachy nebo magnetické piškvorky.

  Jakou společenskou hru vybrat pro dítě?

  Vždy záleží na věku dítěte a jeho dovednostech. Jiné hry budete vybírat pro batolata a jiné pro školní děti. Jednoduché stolní hry zvládne dítě již od 3 let věku. Skvělé jsou také pohádkové hry. Vyprávějte si u hraní známé pohádkové příběhy nebo si vymýšlejte své vlastní a ponořte se do nekončící zábavy.

  Logické hry pro děti

  Logické a strategické myšlení se nejlépe rozvíjí formou hry. Vyberte si šachy, které jsou jedny z nejznámějších her. Šachy od firmy Detoa navíc můžete hrát s dětmi již od 3 let. Vyberte si novou společenskou hru, která bude bavit dospělé i děti. Propojujte vaše aktivity s dětmi a vytvářejte spolu každodenní nezapomenutelné zážitky.

  Populární společenské hry

  Víkendy přímo vybízejí ke hraní společenských her. Zahrajte si společenskou hru se svými dětmi. Populární společenské hry rozvíjí schopnosti i dovednosti dětí a nutí je přemýšlet. Deskové hry zabaví malé i velké. Podívejte se na nabídku firmy Detoa.