Medpharma Ginkgo biloba forte 60 mg 67 tablet

Doplněk stravy

O produktu

Přípravek obsahuje extrakt z listů ginkgo biloby s obsahem standardní dávky 24 % flavonových glykosidů a 6 % terpen laktonů, které mají vliv na paměť a prokrvení a extrakt ženšenu pravého a hořčík, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

  • Ginkgo biloba – příznivě působí na mikrocirkulaci krevního systému, kognitivní (rozpoznávací) funkce mozku, antioxidant.
  • Ženšen pravý – přiznivě působí na duševní i fyzickou výkonnost
  • Hořčík – přispívá ke snížení únavy a vyčerpání

Složení: 

Ginkgo biloba 60,0 mg, Ženšen pravý 50,0 mg, hořčík 150,0 mg v 1 tabletě.

Oxid hořečnatý (hořčík), plnidlo (mikrokrystalická celulóza), extrakt 20:1 z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba, standardně 24% ginkgo flavonových glykosidů a 6% terpen laktonů), extrakt 6:1 z kořene ženšenu pravého (Panax ginseng), potahová látka (hypromelóza, protispékavá látka talek, barviva chlorofylin a oxid titaničiný, polydextróza, triglyceroly), plnidlo (polyvinylpyrrolidon) a protispékává látka (dioxid křemičitý).

Dávkování:

1 tableta 1× denně.

Upozornění:

Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Nepřekračovat doporučené denní dávkování! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Může snižovat srážlivost krve. V případě poruch krevní srážlivosti konzultuje užívání s lékařem.