Medpharma Ginkgo biloba 60 mg Forte 37 tobolek

Doplněk stravy

Značka: MEDPHARMA
Ginkgo biloba příznivě působí na kognitivní funkce a duševní rovnováhu, podporuje krevní oběh, mikrocirkulaci a normální činnost mozku. Má antioxidační vlastnosti.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů doplňků stravy značky Medpharma v libovolné kombinaci získáte nejlevnější kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
99

Cena za 1 kus: 3 Kč

O produktu

50114300

Doplněk stravy s obsahem extraktu z listů ginkgo biloby (s obsahem 24 % flavonových glykosidů a 6 % terpen laktonů). Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) obsahuje přibližně na 60 biologicky aktivních látek. Ginkgo příznivě působí na duševní rovnováhu, podporuje činnost mozku a cévní systém, podporuje mikrocirkulaci a napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Ginkgo biloba:

  • příznivě působí na duševní rovnováhu
  • podporuje činnost mozku, paměť a pozornost
  • přispívá ke správné funkci cévního systému
  • napomáhá normální mikrocirkulaci
  • pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem

Dávkování

1 tobolka 1× denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Složení

Sójový olej, želatina, extrakt z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) se standardizovaným obsahem 24 % ginkgo flavonových glykosidů a 6 % terpen laktonů, zvlhčující látka (glycerol), čištěná voda, lešticí látka (včelí vosk), emulgátor (sójové fosfolipidy), barviva (měďnatý komplex chlorofylů, oxid titaničitý).

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Může snižovat srážlivost krve. V případě poruch krevní srážlivosti konzultujte užívání s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.