Doplněk stravy

Pearls YB 10 kapslí

Značka: PEARLS

Pearls YB obsahuje 3 probiotické kmeny pro zdravou vaginální mikroflóru. Působí tam, kde je potřeba. Určeno pro ženy.

Velikost balení
175

Cena za 100 g: 1 590,91 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Pearls YB 10 kapslí

50126205

Úvod

Probiotikum pro ženy. Přípravek Pearls YB obsahuje 3 kmeny laktobacilů, které příznivě ovlivňují mikroflóru sliznice pochvy a močových cest. Podporují zdravé úrovně kvasinek a plísní v organismu. Kapsle jsou vyrobeny speciální True DeliveryTM technologií v Japonsku, která zaručuje bezpečný průchod trávicím traktem. Působí tam, kde je potřeba a kdykoliv potřebujete. Nemusí se uchovávat v ledničce. Přípravek využijete na cestách i k antibiotikům. Vhodné i pro těhotné ženy.


Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně, zapijte vodou nebo oblíbeným nápojem. Můžete užívat s jídlem nebo bez jídla. Nežvýkejte, nedrťte.


Složení

1 kapsle obsahuje: 1 miliardu CFU ("jednotek tvořících kolonie") přátelských bakterií (13,3 mg Lactobacillus acidophilus NCFM, 3,8 mg Lactobacillus rhamnosus LR-32, 0,5 mg Lactobacilus plantarum Lp-115), palmový olej nehydrogenovaný frakcionovaný, rybí želatina (Tilapia), glycerol, emulgovaný sójový lecitin, pektin.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Pokud užíváte léky, poraďte se před použitím se svým lékařem. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Může obsahovat stopy ryb. Neobsahuje laktózu, sacharózu, sůl, kvasnice, lepek, kukuřičný škrob, přidaná barviva, aromatické látky ani konzervační látky. Obsahuje přírodní složky, změny barvy nejsou na závadu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.