NatureVia Laktobacily 3 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: NATUREVIA
Unikátní směs 3 kmenů laktobacilů a bifidobakterií přirozeně se vyskytujících v lidském organismu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
175

Cena za 1 kus: 6 Kč

O produktu

50108763

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru dětí. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování. Vyvážené prostředí ve střevech je důležité pro přirozenou obranyschopnost organismu proti nepřátelským bakteriím.

NatureVia Laktobacily 3 obsahují komplex 3 vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu ve vysoké dávce 6 miliard životaschopných organismů v 1 kapsli. Jsou vyrobeny patentovanou BIO-SUPPORT™ technologií, která zajišťuje vysokou stabilitu přípravku po celou dobu skladování a vysokou životaschopnost bakterií při průchodu žaludečním traktem až do střeva, kde působí. Přípravek Laktobacily 3 doporučujeme pro péči o správně vyváženou střevní mikroflóru, při a po užívání antibiotik a při cestování nebo nesprávné stravě.

Výhody přípravku:

  • nemusí se uchovávat v chladu (termostabilní)
  • složení přípravku je vhodné pro všechny věkové kategorie
  • rostlinná kapsle bez hovězí želatiny, vhodné i pro vegetariány
  • 100% lidský původ kmenů
  • kompatibilita kmenů

Dávkování:

Užívejte 1-3 kapsle denně, nejlépe s jídlem. Při použití s antibiotiky je vhodné užít aspoň 2-3 hodiny před nebo po podání antibiotik.

Složení:

Lyofilizované bakterie Lactobacillus rhamnosus 80 %, Bifidobacterium longum 10 %, Lactobacillus acidophilus 10 % 6 miliard *CFU v jedné kapsli.

*CFU - počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming unit) v okamžiku výroby.

Maltodextrin, hypromeloza, bakteriální kultury (obsahují mléčné a sojové složky), látky protispékavé (stearan hořečnatý), vysoušedlo (oxid křemičitý), antioxidant (kys.askorbová). Neobsahuje lepek. Plněno v rostlinných kapslích bez živočišné želatiny.

Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.