Elektronika

Truelife AIR Purifier P5 WiFi čistička vzduchu

Značka: TRUELIFE
Produktová řada: AIR
4.0

Truelife AIR Purifier P5 WiFi je čistička vzduchu s UV lampou a ionizátorem a možností propojení s mobilní aplikací. Je vhodná do místnosti o velikosti 25-30 m2.

Skladem na e-shopu
3 999
Doprava zdarma

O produktu: Truelife AIR Purifier P5 WiFi čistička vzduchu

50131445

Úvod

Čistička vzduchu s UV lampou a ionizátorem, jejíž možnosti můžete rozšířit propojením s mobilní aplikací. Truelife AIR Purifier P5 WiFi je vhodná do místnosti o velikosti 25-30 m2 a zvládne pročistit až 260 m3 vzduchu za hodinu, poradí si s nejběžnějšími alergeny a celkově zlepší kvalitu vzduchu ve Vaší domácnosti. Výhodou přístroje je nízká hlučnost. Díky nízké váze ji můžete pohodlně přenášet.

Truelife AIR Purifier P5 WiFi čistička vzduchu8xxxx

Čistá domácnost díky 4násobné filtraci

4násobný filtrační systém odstraňuje ze vzduchu prach, pyl, zvířecí alergeny, spory plísní, bakterie i viry od velikosti 0,3 mikrometrů. Filtrace, která zahrnuje anti-bakteriální filtr, HEPA filtr, uhlíkový filtr, katalytický filtr ve spojení s UV světlem a ionizací vzduchu zredukuje až 99,9 % polétavého prachu a vyčistí 93,5 % těkavých organických látek. Nejrozšířenější alergeny jsou tak ze vzduchu odstraněny. Filtr je vyměnitelný a čistička sama rozpozná, kdy je čas na jeho výměnu.

Truelife AIR Purifier P5 WiFi čistička vzduchu8x

Indikace kvality vzduchu a automatické čištění

Díky prachovému senzoru a automatické detekci nečistot nemusíte trávit tolik času úklidem. Indikátor kvality vzduchu se zapne při spuštění čističky, vyhodnotí počet volných částic v ovzduší a kvalitu okolního vzduchu a následně automaticky přizpůsobí režim čištění.

UV lampa a ionizátor

Čistička je vybavena UV lampou, která uvolňuje 200 ~ 275 nm krátkovlnné ultrafialové záření. Díky technologii UVCAir® pomáhá efektivně ničit mikroby a celkově tak zlepšuje tak kvalitu ovzduší ve Vaší domácnosti. Zabudovaná technologie IonTrue® obohacuje vzduch zápornými ionty a zbavuje jej prachových částic. Nejvyšší koncentrace záporných iontů ve vzduchu nacházíme v přírodě – v lese, poblíž vodních toků – proto se venku cítíme výrazně lépe než v uzavřených budovách. Dostatek záporných iontů ve vzduchu má pozitivní dopad na naši psychiku i soustředění.

Chytré ovládání, snadná manipulace, nízká hlučnost

Ovládání čističky vzduchu je jednoduché a intuitivní pomocí dotykového displeje se šesti tlačítky. Pokud využijete připojení přes mobilní aplikaci, můžete přístroj ovládat prostřednictvím Vašeho chytrého telefonu. V automatickém režimu čistička sama pomocí příslušného senzoru měří kvalitu vzduchu a zvolí optimální rychlost proudění. Při zvýšení znečištění zvýší automaticky výkon. Přístroj je vybaven časovačem, který lze nastavit až na 8 hodin, po uplynutí nastaveného času se automaticky vypne. Při nastavení nočního režimu, ventilátor pracuje na nízkou rychlost a všechna světla jsou vypnuta, takže Vás ve spánku nebude rušit.

Chytrá domácnost

Čističku lze připojit k WiFi a ovládat prostřednictvím mobilní aplikace. Další možností je spárování a ovládání pomocí Google Home nebo Apple HomeKit. 

Truelife AIR Purifier P5 WiFi čistička vzduchu8xx

Hlavní vlastnosti:

 • kapacita 260 m3 vzduchu za hodinu
 • vhodné pro místnosti 25-30 m2
 • HEPA13 filtr s 99,9 % účinností zachytí částečky kouře, pyl, zvířecí alergeny, spory plísní, ale i bakterie, viry od velikosti 0,3 μm
 • filtr s aktivním uhlíkovou složkou pomáhá omezit nežádoucí pachy z domácích zvířat, kouře, výparů z vaření a odstraňuje různé nebezpečné plyny
 • čističku lze připojit k WiFi a ovládat pomocí mobilní aplikace
 • přehledný dotykový displej
 • barevný indikátor kvality vzduchu
 • automatická detekce nečistot
 • automatické čištění
 • časovač
 • noční režim
 • dětský bezpečnostní zámek
 • indikátor výměny filtru
 • hmotnost 5,2 kg
 • čistý design v bílé barvě

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.