Čističky a zvlhčovače vzduchu (16)

Řadit
Filtry výpisu
 • SENCOR SHX 005 filtr pro SHA 6400WH

  filtr pro SHA 6400WH

  Náhradní filtr pro čističku SHA 6400WH od Sencoru. Trojitá filtrace s předfiltrem, aktivním uhlíkovým filtrem a HEPA filtrem.

  Elektronika

 • SENCOR SHF 2001GR Zvlhčovač vzduchu

  zvlhčovač vzduchu

  Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu od Sencoru je určen pro místnosti do 30 m2. Po  naplnění nádržky s kapacitou 3 litry přístroj pracuje až 12 hodin bez přerušení. Po vypaření vody se automaticky vypne, aby nehrozilo riziko vzniku nehody. Zásobník na vodu lze snadno vyjmout a doplnit.

  Elektronika

SENCOR SHA 8400WH čistička vzduchu

čistička vzduchu

Elektronika

S čističkou vzduchu se zbavíte suchého ovzduší a pročistíte jej, aby se mohli nadechnout i alergici a astmatici, kteří mají velké nároky na kvalitu vzduchu.

Akce -6%
BAYBY BBH 8000 zvlhčovač vzduchu

zvlhčovač vzduchu

Elektronika

Pro místnosti do 25 m2 je určen zvlhčovač vzduchu od Bayby. Je vhodný pro dětské pokojíčky a umožní miminku lépe spinkat bez podráždění nosu. Přístroj zvládne po naplnění 3,7l nádobky na vodu pracovat až 12  hodin bez přerušení, využívá zvlhčovací výkon 300 ml/hod.

BAYBY BBH 8010 Aroma zvlhčovač vzduchu

zvlhčovač vzduchu

Elektronika

Dodejte místnostem ve své domácnosti příjemný nádech čerstvosti a vůně. Aroma zvlhčovač od Bayby odstraňuje ze vzduchu prachové částice i bakterie a umožní dětem nebo alergikům nádech z plných plic. Přístroj se zvlhčovacím výkonem 300 ml/hod zvládne pracovat až 7,5 hodiny bez přerušení v místnostech do 25 m2.

SENCOR SHF 2051GR zvlhčovač vzduchu

zvlhčovač vzduchu

Elektronika

Zvlhčovač vzduchu s příkonem 25 W je vhodný do místností do 35 m2. Na jedno naplnění zvládne pracovat až 16 hodin a odstraní ze vzduchu prachové částice, které můžou znesnadňovat dýchání.

SENCOR SHF 2000BL zvlhčovač vzduchu

zvlhčovač vzduchu

Elektronika

Odstraňte ze vzduchu prachové částice za pomoci zvlhčovače. Přístroj je vhodný do místností do 30 m2 a na jedno naplnění zvládne pracovat až po dobu 12 hodin.

Leitz TruSens Z-1000 čistička vzduchu

čistička vzduchu

Elektronika

Kompaktní a praktická čistička vzduchu, vhodná do menších místností (do 23 m²). Dvojí filtrace, UV sterilizátor, efektivní distribuce vzduchu.

Leitz TruSens Z-1000 HEPA filtr 1 ks

HEPA filtr 1 ks

Elektronika

Náhradní HEPA filtr pro čističku vzduchu Leitz TruSens Z-1000. Vysoce účinná filtrace. Zachycuje mikroskopické částice, alergeny a další škodliviny.

Leitz TruSens Z-1000 uhlíkový filtr 3 ks

uhlíkový filtr 3 ks

Elektronika

3 ks náhradních uhlíkových filtrů pro čističku vzduchu Leitz TruSens Z-1000. Zachycuje pachy, pyly a další nečistoty. Životnost cca 3 měsíce.

Leitz TruSens Z-2000 HEPA filtr 1 ks

HEPA filtr 1 ks

Elektronika

Náhradní HEPA filtr pro čističku vzduchu Leitz TruSens Z-2000. Vysoce účinná filtrace. Zachycuje mikroskopické částice, alergeny a další škodliviny.

Leitz TruSens Z-3000 čistička vzduchu

čistička vzduchu

Elektronika

Výkonná a praktická čistička vzduchu, vhodná i do větších místností (až 70 m²). Automatický provoz, noční režim, účinná filtrace, UV sterilizátor.

Leitz TruSens Z-2000 čistička vzduchu

čistička vzduchu

Elektronika

Výkonná a praktická čistička vzduchu, vhodná do středních místností (až 35 m²). Automatický provoz, noční režim, účinná filtrace, UV sterilizátor.

Čističky a zvlhčovače vzduchu

Čističky a zvlhčovače vzduchu

Žádné ovzduší není dokonale čisté a ideální není ani přehnané sucho, ani přílišná vlhkost. Kvalitu vzduchu v domácnosti či kanceláři však můžete zvýšit využitím speciálních přístrojů. Vyberte si z nabídky čističek vzduchu a zvlhčovačů. Ty z ovzduší účinně odstraňují suché prachové částice, které znesnadňují dýchání, a to především u malých dětí, alergiků a astmatiků. Pravidelným používáním se zlepší celková kvalita ovzduší a přispěje k soustředění i klidnému spánku.