Doplněk stravy

VitaSmart Glukomannan 1500 mg + skořice + vitamin C citrus mix nápoj 24 sáčků

Značka: VITASMART
Produktová řada: Twiggy

Twiggy Glukomannan je unikátní nápoj v prášku obsahující rozpustnou vlákninu glukomannan s obrovským sytícím účinkem. Výborná citrusová příchuť.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: VitaSmart Glukomannan 1500 mg + skořice + vitamin C citrus mix nápoj 24 sáčků

50092001

Twiggy Glukomannnan je jediný rozpustný nápoj s opravdu rozpustnou dietární vlákninou. Účinky nápoje jsou podpořeny vysokým obsahem extraktu skořice a vitaminu C. Přípravek je určen pro přípravu sytícího nápoje před jídlem i pro doplnění rozpustné vlákniny přidáním do jogurtů, kaší.

     Glukomannan

  • Přispívá ke snížení hmotnosti v rámci nízkoenergetické diety
  • Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi

Skořice

  • Přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi
  • Působí jako antioxidant
  • Podporuje normální trávení

Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Dávkování:

3 sáčky denně rozpusťte v 250-300 ml vody a vypijte 10-30 minut před hlavním jídlem. Pokud doplněk mícháte s dalšími potravinami (jogurt, zákys, ...), zapijte jej dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Pro dosažení příznivého účinku je nutné dodržet doporučené dávkování.

Složení:

Glukomannan 1500 mg, skořice (Cinnamomum bark) extrakt 30:1 (ekviv. 1200 mg/1 sáček) 40mg, vitamin C 15 mg, sukralosa, L-Leucin, kyselina citronová, aroma citrus, extrakt z červené řepy.

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Twiggy je bezlepková, bezmléčná, bez přidaného cukru, bez umělých barviv a sladidel. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.