516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Zuccari Fordren Gambe & Microcircolo 250 ml

Zuccari Fordren Gambe & Microcircolo 250 ml

Zuccari Fordren Gambe & Microcircolo 250 ml

50101888
Doplněk stravy: Více o legislativě
259 Kč 104 Kč / 100 ml
Skladem na e-shopu

Fordren Gambe & Microcircolo je perfektně vyvážená receptura rostlinných extraktů z bylin, které přispívají ke správné činnosti cévní soustavy (Vinná réva), dobrému krevnímu oběhu a normální funkci kapilárních cév (Přeslička rolní). Také podporují normální trávení (Ostropestřec, Brusnice) a vylučování (Přeslička rolní).

Podrobné informace o produktu

Trápí vás pocit těžkých nohou? Tento problém je způsoben špatným prouděním krve.

  • Přeslička rolní – podporuje normální činnost jater, funkce močové soustavy a vylučování, a tak pomáhá odvádět z těla přebytečnou vodu. Podporuje pružnost cév a normální činnost kardiovaskulárního systému.
  • Brusnice borůvka – podporuje trávení.
  • Ostropestřec mariánský – podporuje trávení a jaterní funkce, působí jako antioxidant a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.
  • Vinná réva – podporuje normální činnost cévní soustavy, má antioxidační účinky.

Složení:

Koncentrát džusu z plodů datlovníku pravého, extrakty z nadzemních částí přesličky rolní, síran hořečnatý, regulátory kyselosti ve formě laktátu sodného a kyseliny mléčné, pryskyřice z akácie senegalské a akácie egyptské, extrakty z plodů brusnice borůvky, extrakty z ostropestřce mariánského, extrakty z plodů ačokčy, extrakty z listů červené vinné révy, extrakty z listů a květů pelyňku černobýlu.

Dávkování:

Před použitím dobře protřepejte, poté zřeďte 10 ml produktu 500 ml vody a nápoj popíjejte v průběhu dne.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nedoporučujeme používat výrobek během těhotenství a kojení. Neužívejte při přecitlivělosti na některou ze složek produktu! Tento doplněk stravy není určen jako náhrada pestrého a vyváženého jídelníčku a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Kategorie produktu

Parametry

Značka Zuccari
EAN 8026380900039

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.