Zuccari Fordren Gambe & Microcircolo 250 ml

50101888

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

259

Cena za 100 ml: 104 Kč

O produktu

Trápí vás pocit těžkých nohou? Tento problém je způsoben špatným prouděním krve.

  • Přeslička rolní – podporuje normální činnost jater, funkce močové soustavy a vylučování, a tak pomáhá odvádět z těla přebytečnou vodu. Podporuje pružnost cév a normální činnost kardiovaskulárního systému.
  • Brusnice borůvka – podporuje trávení.
  • Ostropestřec mariánský – podporuje trávení a jaterní funkce, působí jako antioxidant a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.
  • Vinná réva – podporuje normální činnost cévní soustavy, má antioxidační účinky.

Složení:

Koncentrát džusu z plodů datlovníku pravého, extrakty z nadzemních částí přesličky rolní, síran hořečnatý, regulátory kyselosti ve formě laktátu sodného a kyseliny mléčné, pryskyřice z akácie senegalské a akácie egyptské, extrakty z plodů brusnice borůvky, extrakty z ostropestřce mariánského, extrakty z plodů ačokčy, extrakty z listů červené vinné révy, extrakty z listů a květů pelyňku černobýlu.

Dávkování:

Před použitím dobře protřepejte, poté zřeďte 10 ml produktu 500 ml vody a nápoj popíjejte v průběhu dne.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nedoporučujeme používat výrobek během těhotenství a kojení. Neužívejte při přecitlivělosti na některou ze složek produktu! Tento doplněk stravy není určen jako náhrada pestrého a vyváženého jídelníčku a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Parametry
Značka Zuccari
Pro vegany Ano
EAN 8026380900039