Kosmetika

Avène Sprej SPF50+ 200 ml

Značka: AVÈNE
Produktová řada: Sluneční ochrana

Péče a výživa v jediném přípravku. Sprej chrání pokožku před slunečním zářením. Poskytuje dlouhotrvající hydrataci, navrací komfort a zabraňuje vysušování.

*Při nákupu nad 390 Kč sleva 200 Kč *Při nákupu vybraných produktů značky Avène z řady SUN v minimální hodnotě 390 Kč vč. DPH získáte slevu 200 Kč. Akce platí do 31. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob.
999
Doprava zdarma

O produktu: Avène Sprej SPF50+ 200 ml

50070152

Úvod

Péče a výživa v jediném přípravku. Avène Sprej SPF 50+ chrání pokožku před slunečním zářením. Díky inovativní lehké fluidní textuře poskytuje dlouhotrvající hydrataci (až 6 hodin od aplikace), navrací pokožce komfort a zabraňuje vysušování. Sprej je hypoalergenní, a je tak vhodný i pro citlivou pokožku. S voděodolným složením a bez parfemace. 

Výsledek:

  • chrání pokožku před slunečním zářením
  • zajišťuje dlouhodobou hydrataci pokožky
  • naraví pocit komfortu. 

Složení

Fotostabilní patentovaný filtrační systém, antioxidační komplex a termální voda Avène.


Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte dostatečné množství přípravku. Například: 12 stisků spreje na každou z těchto oblastí: ruka, noha, břicho, hruď. 24 stisků spreje na celá záda. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.


Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.