Avène Sluneční ochrana

Seřadit podle
  • Sluneční ochrana

Častým omylem, který lidé automaticky vyvozují, je to, že proti slunečním paprskům je potřeba se chránit pouze během opalování v horkých letních měsících. Faktem však je, že slunce na naši pokožku působí po celý rok a velmi ji namáhá. Vysouší ji, oslabuje její imunitu a obranyschopnost, kvůli čemuž je pokožka náchylnější na spálení.
Základem je proto pravidelná péče s využitím výrobků s UV filtrem. Společnost Avéne ve svém širokém portfoliu výrobků nabízí kosmetické přípravky přímo určené ke sluneční ochraně. Vyberte si z citlivých, leč účinných produktů ty, které se nejlépe hodí pro váš typ pleti.
Jedna z produktových řad se soustředí na ochranu citlivé kůže. Ta je velmi náchylná ke spálení, stačí krátká doba na sluníčku a už pociťujete nepříjemné svědění. Přípravky obsahují patentovaný fotoprotekční systém, který vyniká svou dlouhodobou účinností. Vysoký faktor 50+ vám zaručí spolehlivou ochranu proti slunci po celý rok.
Pro křehkou a intolerantní kůži se k UV ochraně doporučuje minerální řada. Výrobky jsou tvořeny stoprocentně přírodními materiály bez chemických filtrů a parfemace, takže pokožku nedráždí.
Avéne nabízí také řadu produktů k doplňkové péči. Po opalování vyzkoušejte reparační péči v podobě krémového gelu, nebo na sluníčko vůbec nechoďte a vytvořte si přirozené opálení aplikací samoopalovacího sametového gelu, který vám navíc pokožku i hydratuje a dodává jí nezbytné živiny k posílení imunity a přirozenému zdravému jasu.