Avène

  (129)
Avène

Francouzská dermokosmetika Avène pečuje o citlivou pleť více než 30 let. Základní aktivní látkou všech přípravků je termální voda Avène, která ve své přírodní podobě působí proti podráždění, zklidňuje, zjemňuje a její léčivé účinky potvrzuje více než 1 500 klinických studií. Všechny produkty Avène jsou vyráběny přímo u pramene se stejnou důsledností jako léky či léčivé přípravky. Vybrat si můžete přípravky každodenní péče nebo některou ze speciálních řad, např. pro pleť se sklonem k akné, atopii či alergii.

Avène - každodenní péče pro citlivou pleť


Řada XeraCalm A.D - suchá a atopická pokožka

Suchá a atopická pokožka

Řada XeraCalm A.D zmírňuje svědění citlivé suché a atopické pokožky, obnovuje její ochranný film a dlouhodobě hydratuje.

Speciální péče Cleanance - problematická pleť a akné

Problematická pleť a akné

Speciální péče Cleanance pro mastnou a problematickou pleť se sklonem k akné, působí již ve fázi jeho vzniku.

Avène - citlivá a alergická pleť

Citlivá a alergická pleť

Každodenní zklidňující hydratační péče pro všechny typy citlivé a reaktivní pleti se sklonem k alergii.

Avène - červenání pleti a rozacea

Červenání pleti a rozacea

Intenzivní péče pro citlivou pleť se sklonem k červenání, doplňková péče při léčbě rozacei.

Avène - základní a hydratační péče

Základní a hydratační péče

Přípravky bohaté na termální vodu, která zklidňuje a zjemňuje citlivou pleť včetně křehkých očních partií.

Avène - péče proti vráskám

Péče proti vráskám

Péče na míru citlivé pleti v každém věku. Zmírňuje známky stárnutí, zpevňuje, rozjasňuje a hydratuje pleť.

Avène - sluneční řada

Sluneční řada

Maximálně bezpečná sluneční ochrana vhodná i pro tu nejcitlivější pokožku celé rodiny.

Avène - doplňková péče

Doplňková péče

Přípravky na obnovu narušené a poškozené pokožky a dekorativní kosmetika pro tu nejcitlivější pleť.Seřadit podle

Značka Avène používá termální vodu jako základ pro všechny své výrobky každodenní péče o pleť. Produkty Avène se stanou vašim neodmyslitelným společníkem v boji proti suché pokožce, akné, alergickým skvrnám, pomohou regenerovat poškozenou pokožku a pomáhají zamezit tvorbu vrásek. Vaše pleť bude zářit krásou i zdravím.

Termální voda Avène

Objevte krásy a výhody přírodního bohatství čisté a přirozené termální vody. Její příznivé účinky pocítíte téměř ihned po vyzkoušení některého z výrobků Avène. Počátky značky sahají do Japonska v 80. letech, odkud se voda rychle šířila po Evropě. Symbolem značky je spirála, která představuje pramen vody z ptačí perspektivy, jak ho poprvé uviděl zakladatel Takushi Mizuno. Za téměř třicetiletý rozvoj se mnoho věcí v Avène změnilo, koncept vodní očisty však stále zůstává základním bodem, na který se všichni zákazníci můžou spolehnout.

Široké portfolio výrobků

Značka Avène nabízí svým uživatelům širokou nabídku produktů. Produktové portfolio značky zahrnuje řady Xeracalm pro suchou a atopickou pokožku, Cleanance proti akné, Antirougeurs pro začervenalou pleť, Cicalfate pomůže regenerovat poškozenou kůži a PhysioLift zamezí tvorbě vrásek. Ať použijete produkty z jakékoliv řady, vaše pleť bude zářit krásou i zdravím.

Přírodní krása

Podtrhněte v sobě krásu, s níž jste se již narodili. Avène nabízí také kosmetické produkty řady Couvrance pro tvorbu make-upu. Dodejte své pleti odstín, hydratujte ji přírodním krycím make-upem, nebo si zvýrazněte si řasy odolnou řasenkou 3 v 1.

Ochrana proti slunečním paprskům

V létě je kůže vystavována silnému slunečnímu svitu, který ji dehydratuje a poškozuje její strukturu. Kůže se rychleji vysouší a může se rychle spálit nebo vytvořit vrásky. Bojujte proti UV záření s výrobky sluneční ochrany Avène a regenerujte pokožku využitím produktů k péči po opalování.