Avène

Seřadit podle
Avène Sprej SPF50+

200 ml + Termální voda 150 ml

Kosmetika

Dva pečující produkty Avène ve výhodném balení.
555
Avène Xeracalm AD

relipidační krém 200 ml

Kosmetika

Vyživuje velmi suchou pokožku a zklidňuje pocity svědění.
  • 3 za 2
449
Avène Sprej pro děti SPF50+

duopack 2x200 ml

Kosmetika

Voděodolný sprej s vysokou ochranou proti UVA a UVB záření.
  • Sleva 8%
549 599 Kč
Avène Cold Cream

výživný zklidňující krém 100 ml

Kosmetika

Hydratuje, vyživuje a chrání velmi suchou pokožku.
319
Avène Tolerance Extreme

emulze 50 ml

Kosmetika

Hydratuje a vyživuje normální až smíšenou přecitlivělou pleť.
399
Avène Trixera NutriFluid

balzám 400 ml

Kosmetika

Každodenní péče o suchou a citlivou pokožku celé rodiny.
385
Avène Mozaikový pudr

10 g přirozený odstín

Kosmetika

Lehký kompaktní pudr fixuje make-up a sjednocuje tón pleti.
435
Avene SunsiMed

80 ml

Zdravotnické prostředky

Velmi vysoká ochrana citlivé kůže proti UVA a UVB záření.
  • Sleva 25%
535
Avène Tolerance CONTROL

zklidňujicí obnovujicí balzám 40 ml

Kosmetika

Zklidňuje pleť, intenzivně ji hydratuje a obnovuje kožní bariéru.
565
Objevte účinky termální vody Avène. Voda je nejdůležitější součástí lidského těla. Dodává nám energii, udržuje nás při životě. Dokonce má i velmi příznivé účinky na naši pleť, kterou hydratuje a zanechává ji pružnou a zdravou. Značka Avène bere termální vodu jako základ pro všechny své výrobky. Muži, ženy i děti poznají její sílu. Široká škála produktů, přesto mezi nimi lze najít společné pojítko. S obsahem vody Avène máte jistotu, že při použití jakéhokoliv výrobku prospějete svému tělu a obnovíte přirozenou krásu pokožky.

Termální voda Avène

Objevte krásy a výhody přírodního bohatství čisté a přirozené termální vody. Její příznivé účinky pocítíte téměř ihned po vyzkoušení některého z výrobků. Počátky značky sahají do Japonska v 80. letech, odkud se voda rychle šířila po Evropě. Symbolem značky je spirála, která představuje pramen vody z ptačí perspektivy, jak ho poprvé uviděl zakladatel Takushi Mizuno. Za téměř třicetiletý rozvoj se mnoho věcí v Avene změnilo, koncept vodní očisty však stále zůstává základním bodem, na který se všichni zákazníci můžou spolehnout.

Široké portfolio výrobků

Značka Avène nabízí svým uživatelům širokou nabídku produktů. Vyberte si pro sebe výrobky z oblasti každodenní péče, nebo zvolte některou z produktových řad speciální péče starající se o konkrétní nedokonalosti vaší pokožky. Produkty Avène se stanou vašim neodmyslitelným společníkem v boji proti suché kůži, akné, alergickým skvrnám, pomůže regenerovat poškozenou kůži a zamezí tvorbě vrásek. Vaše pleť bude zářit krásou i zdravím.

Přírodní krása

Podtrhněte v sobě krásu, s níž jste se již narodili. Avène nabízí také kosmetické produkty pro tvorbu make-upu. Dodejte své pleti odstín, hydratujte ji přírodním krycím make-upem, nebo si zvýrazněte si řasy odolnou řasenkou 3 v 1.

Ochrana proti slunečním paprskům

V létě je kůže vystavována silnému slunečnímu svitu, který ji dehydratuje a poškozuje její strukturu. Kůže se rychleji vysouší a může se rychle spálit nebo vytvořit vrásky. Bojujte proti slunci s výrobky z Oranžové řady či Minerální řady a regenerujte pokožku využitím produktů k péči po opalování.