Drogerie

Booming Bob Esenciální olej Zázvor 10 ml

5.0

Booming Bob Esenciální olej Zázvor je organický olej vysoké kvality získaný parní destilací z kořene rostliny. Je vhodný pro aromaterapii i k povzbuzujícím masážím.

NAVÍC Booming Bob dárková taška 1 ks Při nákupu 2ks produktů značky Booming Bob získáte NAVÍC Booming Bob dárková taška 1 ks za 0,01 Kč. Akce platí do vyprodání zásob.
479
Doprava zdarma

O produktu: Booming Bob Esenciální olej Zázvor 10 ml

50130723

Úvod

Velice osvěžující zázvorová silice má nezaměnitelnou pikantní až lehce štiplavou vůni. Booming Bob Esenciální olej Zázvor je organický olej vysoké kvality získaný parní destilací z kořene rostliny. Je vhodný pro aromaterapii do difuzérů či aromalamp, k péči o pokožku i povzbuzujícím masážím. Skvěle se hodí: k santalovému dřevu, borovici, pomeranči, koriandru, citronu, grapefruitu, skořici, kadidlu, palmarose.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% organický olej
  • pro aromaterapii i k péči o pokožku
  • země původu Srí Lanka

Vyzkoušejte magickou sílu přírodních silic

Silice jsou mízou rostlin a čisté esenciální oleje z organicky pěstovaných bylin, šetrně extrahované parní destilací nebo lisováním za studena, obsahují mnohonásobně více aktivních látek, než kolik je jich přítomno v čerstvých či sušených bylinách. K získání jednoho litru vonné esence jsou často zapotřebí i stovky kilogramů rostlin. Ve srovnání se syntetickými vůněmi, které se obvykle vyrábí z ropných derivátů, je jejich kompozice mnohem složitější a komplexnější. Přírodní vůně působí na naše emoce a psychické naladění, mohou probudit zapomenuté vzpomínky a pomáhají nám spojit se s přírodou.


Složení

Zingiber officinale root oil, který přirozeně obsahuje: Limonene, Citral, Linalool.


Použití

Nařeďte několik kapek oleje s vodou a nechte jej rozptýlit v místnosti. Můžete použít difuzér, aroma lampu nebo jej nechat přirozeně uvolnit. Při péči o pokožku smíchejte silici s podkladovým olejem v poměru 1:100 (20 kapek = 1 ml). Vhodný do koupele i k masáži pokožky.


Upozornění

Nepoužívejte v těhotenství ani u kojenců. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze k vnějšímu použití. Nepoužívejte neředěné přímo na pokožku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.