Depilace (6)

Řadit
Filtry výpisu
 • Eveline BioDepil depilační krém 3min s Mangem 125 ml

  125 ml

  Dopřejte své pokožce hebkost. Depilační krém s výtažky z manga pro suchou a citlivou pleť bezpečně odstraňuje nežádoucí chloupky bez poranění kůže.

  Kosmetika

  89 Kč
 • Eveline Active Epil Aloe Vera depilační krém 125 ml

  depilační krém 125 ml

  Depilační krém s Aloe Vera a vitamínem E pro hladkou pokožku bez podráždění a zarudnutí. Vhodný pro všechny typy pleti.

  Kosmetika

  89 Kč
Depilan Depilační krém intimní Ladies & Men 75+30 ml

75+30 ml

Kosmetika

Efektivně odstraňuje chloupky v intimní oblasti. Nové chloupky dorůstají měkké, bez nepříjemného pocitu strniště. Sada obsahuje zklidňující krém.

179 Kč
Silk´n laserový epilátor Jewel 100000 imp

Elektronika

Odstraňte chloupky na těle bezbolestně, rychle a dlouhodobě! Všechny tři atraktivní vlastnosti se spojují v jediném přístroji využívajícím technologii HPL - Silk'n Jewel.

4150 Kč
Diet esthetic Body 10 Tělové mléko po depilaci 500 ml

500 ml

Kosmetika

DIET ESTHETIC Body 10 Tělové mléko po depilaci účinně pokožku hydratuje, vyživuje a zklidňuje. Zajistí dostatek hydratace i pro pokožku po depilaci voskem nebo po laserovém odstranění chloupků.

435 Kč
Depilace

Depilace

Pro dokonale hladkou depilovanou kůži bez rizika poranění žiletkou jsou určeny depilační krémy. Díky tomu, že působí až u kořínků, vydrží kůže hladká déle, než po klasickém holení. Pro ty, kteří chtějí mít kůži hladkou až po dobu 4 týdnů, jsou určeny voskové pásky. Pro to, aby dokonale přilnuly k pokožce, je třeba, aby byla kůže zcela suchá. Tomu napomůže i trocha tělového pudru.