Depilan Depilační krém intimní Ladies & Men 75+30 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

185

O produktu

Vyzkoušejte alternativu každodenního holení a vyhněte se riziku pořezání. Pomocí depilačního krému efektivně odstraníte chloupky v intimní oblasti. Výhodou je, že nové chloupky dorůstají měkké, bez nepříjemného pocitu strniště. Depilační sada se skládá z Intimního depilačního krému 75 ml, Ošetřujícího krému 30 ml a mycí houby.

Odstraňujte nežádoucí chloupky jemně a bez podráždění!

  • Depilační krém intimní Ladies & Men byl vyvinut speciálně k extra jemné a účinné depilaci intimních partií mužů i žen. Chloupky budou důkladně odstraněny a nové chloupky jsou měkké a nezarůstají. Hodí se pro všechny typy pleti. Pro vynikající snášenlivost pokožky obsahuje ochranný komplex. Jedná se o extrakt arniky, panthenol, alantoin a 3-fázový ochranný koncept.

  • Depilan ošetřující krém: Speciální přípravek pro ošetření a zklidnění pokožky po depilaci. Jemný krém obsahuje probiotický mléčný komplex a 3-fázovým ochranný koncept k obnovení kožní flóry.

Složení

Depilační krém intimní Ladies & Men: Výtažek z arniky, panthenol, zklidňující alantoin. 3-fázový ochranný koncept: Silice z hadovce (Echinum) zmírňuje podráždění pokožky. Rostlina srdcovice (Cardiospermum) harmonizuje a chrání podrážděnou pokožku. Steroly a squalany ze slunečnicového oleje slouží k obnově pokožky. Probiotický mléčný komplex regeneruje mikroflóru pokožky.

Ošetřující krém: 3-fázový ochranný koncept: Silice z hadovce (Echinum) zmírňuje podráždění pokožky. Rostlina srdcovice (Cardiospermum) harmonizuje a chrání podrážděnou pokožku. Steroly a squalany ze slunečnicového oleje slouží k obnově pokožky. Probiotický mléčný komplex regeneruje mikroflóru pokožky.

Použití

Depilační krém intimní Ladies & Men: Naneste depilační krém na požadovaná místa a několik minut nechte působit až se chloupky začnou uvolňovat. Krém se nesmí dostat do kontaktu se sliznicí. Doba působení by neměla přesáhnout 8 minut. Poté pomocí přiložené houbičky odstraňte chloupky a krém pod tekoucí vodou. Důkladně opláchněte zbytky krému a jemně vetřete ošetřující krém. Bezprostředně po aplikaci nepoužívejte pleťové mléko, mýdlo nebo deodoranty s obsahem alkoholu. Mezi dvěma aplikacemi by měla být přestávka minimálně 72 hodin.

Upozornění

Depilační krém intimní Ladies & Men: Před prvním použitím doporučujeme provést test citlivosti na malé části pokožky. Pokud se do 24 hodin neobjeví žádné podráždění, můžete s depilací začít. Nenanášejte na podrážděnou nebo poraněnou pokožku. Postupujte podle návodu k použití na krabičce a v příbalovém letáku. Obsahuje alkálie a soli kyseliny thioglykolové. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte styku s očima a rty. Při zasažení očí ihned důkladně vypláchněte oči vodou a vyhledejte lékaře. Neuchovávejte v místech s teplotou přesahující pokojovou teplotu.